Abs Workout – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, iPod t
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 25.2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch İçin Egzersiz ve Kas Yapma Uygulaması

Abs Workout uygulaması 8 farklı dilde ve aralarında Türkçe’nin bulunduğu dillerde videolu bir şekilde egzersiz yapma uygulamasıdır. Uygulama size egzersiz programı uygulayarak 4 hafta içerisinde fit bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.  Her egzersiz için videolu izleme imkanı ve uygulama imkanı da var. İnternet bağlantısı olmadan da videoları izleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu kısıtlı bir içerik sunuyor ancak uygulamanın PRO versiyonunu satın alarak bütün özellikleri sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Müzik eşliğinde egzersizleri yapabilir ve bu müzikleri dilerseniz indirebilirsiniz. Dilerseniz egzersizleri özelleştirebilirsiniz. Hangi egzersizi kaç tekrar yapacağınızı da size söyleyen uygulama takvim özelliği de hangi gün ne yaptığınız kayıt altına almaktadır.

Kilo kaybetmenizi sağlayan bu uygulama aynı zamanda karın kası yapmanızı sağlıyor, kalçaları eritmenize yardımcı oluyor ve göbeğinizi de eritiyor. Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan bu uygulama komple bir egzersiz uygulamasıdır.

“Abs Workout” Ekran Görüntüleri

Abs Workout - iOS 1 Abs Workout - iOS 2 Abs Workout - iOS 4 Abs Workout - iOS 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Abs Workout – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.