AdAway

4.4

Android akıllı teleofnlarınız ve tabletleriniz ile internette sörf yaparken karşınıza reklamların çıkmasını istemiyorsanız AdAway isimli reklam engelleme uygulamasını kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.1 Üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.141
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Reklam Engelleme Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da aniden açılan pop-up pencereleri, istenmeyen reklamlar kullanıcıların büyük oranını rahatsız ediyor. Hem görüntü açısından hem de kullanım açısından sıkıntılar yaratan bu reklamlar, zararlı uygulama ya da araçların cihazınıza zarar vermesine neden olabilir. Bu açından oldukça gelişmiş bir hizmet sunan AdAway Android cihazınızda reklam ajanlarını engellemenizi sağlıyor.

İstenmeyen Reklamları Engelleyin

AdAway, Android cihazınızda Hosts dosyasını kullanarak çalışan, reklam engelleme uygulamasıdır. Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da Hosts dosyaları, hostname ve ip gibi adresler arası eşlenme listelerini içermektedir. Aniden ortaya çıkan bir pop-up penceresi ya da reklam türü sizi rahatsız etmeden 127.0.0.1 adresine yönlendirilecektir.

Uygulamanın sunduğu bir diğer özellik ise var olan Hosts dosyası dışında dilediğiniz web sitelerini kara ve beyaz listeye almanıza imkan tanımasıdır. Bu sayede uygulamanın yakalayamadığı ya da sizin özel olarak engellemek istediğiniz web sitelerini AdAway arayüzüne ekleyerek gizleyebilir, telefonunuzda aniden ortaya çıkan reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Not: Uygulamanın çalışması için cihazınızda Root erişim izninin alınmış olması gerekir.

Bkz: Android Root Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

AdAway Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AdAway İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.