Adımsayar + GPS Koşu Takip

Son Sürüm

Adımsayar + GPS Koşu Takip uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere iOS cihazlarınızda hem yürürken hemde koşarken adımlarınızı sayabiliyor ve yaktığınız kaloriyi görebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 197
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Adım Sayma Uygulaması

Yoğun iş ya da şehir hayatında olan kişiler için bir spor salonuna yazılmak ya da düzenli olarak spor faaliyetlerine katılmak, sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Eğer spor yapmaya yeterli vaktiniz olduğunu düşünmüyor fakat düzenli yürüyüş yaparak, adımlarınızı takip etmek istiyorsanız, adımsayar uygulamasından faydalanabilirsiniz. SENSONET BILISIM tarafından geliştirilen bu uygulama, yürüyüş ya da koşu anında attığınız adımları saymanıza imkan tanıyor.

Mesafe ve Tahmini Kalori Kaybı

Adımsayar uygulaması ile dilerseniz yürürken dilerseniz koşu anında anlık olarak adımlarınızı takip edebilirsiniz. Üstelik diğer uygulamaların aksine cihaz, hangi pozisyonda olursa olsun adımlarınız büyük başarı oranıyla doğru tahmin edilmektedir.

Yine uygulama da yer alan özellikler sayesinde egzersiz – yürüyüş sırasında toplam kat ettiğiniz mesafeyi ve harcadığınız tahmini kalorileri de takip edebilirsiniz. Aktivite sırasında müzik dinlemek ve koşuları daha renkli hale getirmek istiyorsanız, uygulamada bulunan özellik sayesinde sevdiğiniz müziklerden çalma listesi oluşturabilirsiniz. Sizde koşu ya da yürüyüş sırasında ne kadar mesafe kat ettiğinizi merak ediyorsanız adımsayar uygulamasına göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adımsayar + GPS Koşu Takip İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.