Adimsayar

Son Sürüm

Adımsayar uygulaması ile günlük attığınız adımları hesaplayabilir ve bu uygulama ile sağlıklı yaşam önerileri alabilirsiniz. Günde 10 bin adım yürümenizi sağlayan uygulama, attığınız adım sayısına göre size tavsiyeler sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 178
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Adım Sayma Uygulaması

Ferlin tarafından geliştirilen ve bu kategoride ki en eski uygulamalardan biri olan Adımsayar, isminde de anlaşılacağı üzerine adımlarınızı ve harcadığınız kalorileri takip edebileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır. İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone gibi aygıtlarda sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama aynı zamanda sahip olduğu Türkçe dil desteği ile büyük beğeni topluyor. Adımsayar ile siz yürürken attığınız adımlar otomatik olarak sayılacak ve vücudunuza ait tüm verileri takip edebileceksiniz.

Formunuz için Adımsayar

Eğer düzenli bir spor programına ya da egzersiz çalışmasına dahil olma şansınız yok ise hem basit hem de çok daha rahat uygulayacağınız düzenli yürüyüşler yapabilirsiniz. Adımsayar uygulamasını kullanarak yürüyüş yaparken ne kadar mesafe kat ettiğinizi, kaç adım attığınız ve tahmini olarak harcadığınız kalorileri görebilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda web ve facebook uygulama desteğini de kullanmaya başlıyoruz. Yaş, cinsiyet, boy, kilo gibi verilerinizi girdikten sonra düzenli olarak ne kadar kalori harcadığınızı, ihtiyacınızın ne olduğunu ve vücut kitle endeksi gibi bilgileri takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adimsayar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.