Adımsayar (Pro)

Son Sürüm

Adımsayar (Pro) yada Runtastic Pedometer uygulaması attığınız her adımı sayar ve günlük 10 bin adım atıp atmadığınızı söyler. Yaktığınız kalori miktarını da hesaplayan uygulama zayıflamak isteyenlere yardımcı oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.290
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Adım Sayma Kalori Hesaplama Uygulaması

İsminden de anlaşılacağı üzere günlük adımlarınızı takip edebileceğiniz, toplamda harcadığınız kalori ve kat ettiğiniz mesafeyi hesaplayabileceğiniz Adımsayar, ücretsiz sürümüne oranla daha fazla detay içeren pro sürümüyle kullanıcılara sunuluyor. App Store üzerinde en fazla tercih edilen egzersiz uygulamalarından birisi olan Adımsayar, iOS işletim sistemine sahip aygıtlar üzerinde kullanabileceğiniz sorunsuz bir uygulamadır.

10 Bin Adıma Kadar Bildirim

Diğer uygulamalarda yalnızca belirlenen alanlarda adım takibi sağlanırken Adımsayar(Pro) sürümünde vücudunuzun herhangi bir yerinde, hiçbir ayara ihtiyaç duymaksızın uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz sürümünde günlük her bin adımda gönderilen uyarı mesajları, Pro sürümünde toplamda 10 bin adıma ulaştığınızda iletiliyor.

Uygulamanın diğer özelliklerine göz atıldığında otomatik olarak tüm adımları kaydetmesi, vücudun herhangi bir yerinde çalışabilmesi, tahmini ve tutarlı kalori hesabı yapabilmesi dikkat çekiyor. Bu özelliklere ek olarak Adımsayar(Pro) adım frekansı hesaplama ve İOS 7 ile uyumlu çalışma özelliğine sahiptir. iPhone 5S ile sunulan sağlık uygulamasını Adımsayar(Pro) sürümüyle sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adımsayar (Pro) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.