Adımsayar (Runtastic Pedometer)

Son Sürüm

Adımsayar (Runtastic Pedometer) isimli uygulama ile attığınız adımları ve yaktığınız enerjiyi detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Gün gün istatistikler de tutan bu uygulama ne kadar yürüdüğünüzü hesaplayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 253
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Adım Sayma Uygulaması

İş ya da yoğun bir eğitim hayatına sahip olan kişiler, düzenli olarak bir spor salonuna devam edemeyebiliyor. Fakat gündelik işlerimizi gerçekleştirmek ve yakın mesafelerde yürümek, pek çok uzman tarafından da tavsiye edilen en iyi egzersizlerden birisidir.

Düzeli olarak yürüyüş yapıyor ve yaptığınız yürüyüş sonucu verileri merak ediyorsanız bir adımsayar uygulaması kullanabilirsiniz. Bu kategoride pek çok uygulama bulunmasına karşın Runtastic Pedometer, vücudunuzun herhangi bir yerine çalışabilmektedir.

Kalori – Hız ve Mesafe Hesaplama

Adımsayar ya da diğer ifade ile Runtastic Pedometer, İOS işletim sistemine sahip aygıtlara yükleyerek vücudunuzun herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz, yalnızca birkaç tıklama ile çalışan gelişmiş bir uygulamadır.

Bu uygulamayı yüklediğinizde herhangi bir yapılandırma ayarına ihtiyaç duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama otomatik olarak tüm adımlarınızı kaydederken kalori, hız ve mesafe hesaplaması gibi verileri de size sunar. Üstelik diğer uygulamalardan farklı olarak her bin adımlık eşiği aştığınızda uygulama sizi sesli ileti ile uyaracaktır. Sizde bir adımsayar uygulaması arıyorsanız Runtastic Pedometer oldukça ideal bir seçenek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adımsayar (Runtastic Pedometer) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.