Adobe Flash Player Yükleme Sorunları ve Çözümleri

Adobe Flash Player programını yüklerken hatalar ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki Adobe Flash Player hatalarına ve çözüm önerilerine göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player Hataları

Adobe Flash altyapısı ile geliştirilen oyunlar, videolar ya da diğer interaktif içerikleri görüntülemeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Player’ın yüklü olması gerekir. Chrome gibi tarayıcılarda varsayılan olarak bu eklenti sunulsa da genel anlamda yüklü olmayan bilgisayarlarda sorun yaşanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda Adobe Flash Player kurulumu sırasında karşılaşılan sorunlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Adobe Flash Player-2

Yeni Bir Sürüm Kurulu

Bu hatanın kaynağı bilgisayarınızda bulunan Flash sürümünün kurmak istediğiniz sürümden daha yeni olmasıdır. Bu hatayı gidermek için mevcut yüklü olan sürümü kaldırarak Flash Player’ın son sürümünü kurmayı deneyin.

Bu Uygulamanın Sadece Bir Kopyası Çalıştırılabilir

Flash Player’ın ikiden fazla kopyasını aynı anda çalıştırmaya çalıştığınızda bu hata ile karşılaşırsınız. Hata ile ilgili görüntülenen mesajda Tamam butonuna tıkladıktan sonra yükleyicilerden biri kapatılarak diğeri otomatik olarak devam edecektir.

flash-player-hata

Mevcut Flash Player Kullanılıyor

Flash Playerınızın güncellenmesi ya da yeniden yüklenmesi sırasında ortaya çıkan bu hata uygulamanın bir başka uygulama tarafından kullanıldığını gösterir. Görev Yöneticisinde arka planda çalışan uygulamalardan Flash Player’ı kullanan uygulamayı bularak sonlandırmaya çalışın.

Ana Paket Yüklenemedi

Bu hata VeriSign sertifikasının bilgisayarda yüklü olmamasından kaynaklanır. Hatanın çözümü için Flash Player’ı yeniden güncellemeyi deneyin.

Eylem listesi bulunamadı / Meta dosyası indirilemedi / Başlatılamadı / Sertifikasyon kimliği doğrulanamadı / Geçersiz sertifika

Ağ bağlantılarını kontrol ettikten sonra bilgisayarın yeterli sanal belleğe sahip olduğuna emin olup yeniden güncelleme yapmaya çalışın.

Adobe Flash Player İndirin!

Adobe Flash Player
Ücretsiz Flash Oynatma Programı
Adobe Flash Player - Mac
Mac İçin Flash Oynatma Programı
Adobe Flash Player - Android
Android İçin Flash Player Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Adobe Flash Player Yükleme Sorunları ve Çözümleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.