Adobe Photoshop CC

2014.2

Eğer profesyonel bir şekilde resim ve video düzenleme programına ihtiyacınız varsa Adobe Photoshop CC programı aradığınız program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 169
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Resim ve Video Düzenleme Programı

Adobe Photoshop CC programı dünyanın en popüler resim düzenleme programı olan Adobe Photoshop programının yeni güncelleme paketidir. Creative Cloud olarak isimlendirilen bu paket Adobe Photoshop programına daha güçlü özellikler eklendi. Tamamen profesyonel tasarımcılar için geliştirilen Adobe Photoshop CC programı otomatik düzeltme, efekt, maske, animasyon, fırça, HDR görüntüleme, katman kontrolü, renk yönetimi v.b. gibi özellikleri ile öne çıkmakta.

Resim düzenleme programı denince akla ilk gelen program olan Adobe Photoshop programının Adobe Photoshop CC verisyonunun otomatik düzeltme seçeneği kullanıldığı taktirde resimdeki renk sapmaları, kararmaları ve objektif bozuklukları gibi problemleri giderilir. Adobe Photoshop CC her ne kadar profesyonel kullanıcılar için olsa da yeni başlayanlar içinde programın temel düzenleme özellikleri bulunmakta. Böylece yeni başlayanlar dahi programı ilk etapta daha verimli kullanabilirler.

Bu programda geliştirilen diğer bir özellik ise resim ve video düzenleme hızları. Yani resim ve video düzenleyen bir kişi Adobe Photoshop CC sürümü ile daha hızlı resim ve video düzenleyebilecek. Ayrıca renk yönetimi ile resimdeki renkleri düzenlemek daha basit. Tasarım olarak ise son derece modern bir tasarıma sahip. Tamamen kullanıcının verimliliğini artırmak amaçlı yapılmış.

Adobe Photoshop CC programında resimlerdeki görseller artık simetri almak daha kolay ve programın “Bağlantılı Akıllı Nesneler” özelliği ile ortak alanda paylaştığınız resimlerde değişiklik yapıldığında anında haberiniz olacak.

“Adobe Photoshop CC” En İyi 4 Özelliği

“Adobe Photoshop CC” Katman Maskesi Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CC Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adobe Photoshop CC İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.