Adobe Photoshop CS5 Update

12.0.4

Adobe Photoshop CS5 Update isimli güncelleme sayesinde Adobe Photoshop CS5 programındaki eksiklikleri giderilerek güvenlik açıkları kapatılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 54.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 310
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS5 Güncellemesi

Adobe Systems tarafından geliştirilen profesyonel kullanıcılar için gelişmiş seçenekler sunan Adobe Photoshop, her sürümünde olduğu gibi yeni sürüm ve güncellemelerinde de yazılıma yeni özellikler kazandırıyor. Program ile dijital ortamda yaratıcılığınızı kullanarak özgün çalışmalar çıkarabilir, fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabilir ya da web ve video düzenleme editörü olarak kullanabilirsiniz.

Boyama Efektleri ve Duyarlı Dolgu Seçenekleri

Adobe Photoshop CS5 ile sunulan en önemli özelliklerden birisi olan boyama efektleri, fotoğraflar üzerinde dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlıyor. Yine yeni sürümde yer alan duyarlı dolgu seçeneği ile fotoğraf üzerinde yer alan karışık alanları kolaylıkla seçerek ayırabilirsiniz. Özellikle düzenleme yaptığınız fotoğraflarda bu özelliğin son derece kullanışlı olduğunu söylemeliyiz.

Bugün kendi kategorisinde yer alan yazılımlar içerisinde özellikleri ve sunduğu seçenekler bakımından ayrı bir yere sahip olan Adobe Photoshop, yeni güncellemesi ile mevcut program performansını bir adım ileriye taşımış gibi görünüyor. Sunulan üst düzey destek ile müşteri sorunları giderilirken olası tüm güvenlik açıkları kapatılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CS5 Update Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adobe Photoshop CS5 Update İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.