Adv Call Manager E63, E66, E71 – Symbian

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0,41 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 255
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Gelen Aramaları Yönetme Uygulaması

Adv Call Manager E63, E66, E71 Uygulaması, Nokia cep telefonların Nokia E63, Nokia E66 ve Nokia E71 modelleri için geliştirilmiş ücretsiz gelen aramaları yönetme uygulamasıdır.

ACM farklı arayanlar için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ile gelen aramaları yönetir. Yani aramaları reddeder, kabul eder, bir kişiselleştirilmiş SMS gönderir, bir karşılama müziği çalar ya da zil sesini sessize alır. Kolayca farklı profiller kaydedebilirsiniz ve kolayca zaman ve yere göre onları zamanlayabilirsiniz. ACM ile özel siyah veya beyaz listeler halinde kişileri organize edebilirsiniz. Gruplar için farklı çağrı yönetimleri atanabilir. SMS şablonları ile çok kolaybir şekilde ger bir grup için özel mesaj ayarlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile telefon rehberinizdeki kişilere göre ayrı ayrı gelen aramaları ayarlayabilirsiniz. Kimsine aradığı zaman müzik dinletebilir, kimisine aradığı zaman özel mesaj atabilir, kimisine aradığı zaman telefonu sessize alabilir. Kişiye özel gelen arama yönetimi uygulamasını denemek de fayda var.

“Adv Call Manager E63, E66, E71” Ekran Görüntüleri

Adv Call Manager E63 E66 E71 - Symbian-1 Adv Call Manager E63 E66 E71 - Symbian-2 Adv Call Manager E63 E66 E71 - Symbian-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Adv Call Manager E63, E66, E71 – Symbian İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.