AMC Security

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 10 sene Önce
  • İndirme Sayısı 428
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Mobil Cihaz Güvenlik Uygulaması

Advanced Mobile Care uygulaması Android işletim sistemler için söylemek gerekirse şahane bir uygulamadır. Uygulamanın özelliklerinden ve açıklamasından bahsetmeden öncelikle mutlaka bu uygulamayı cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. Advanced Mobile Care, mobil cihazınız içim mükemmel bir güvenlik uygulamasıdır.

Uygulamaya girdiğiniz de karşınıza TARA diye bir baloncuk çıkıyor. TARA baloncuğuna dokunduğunuz da uygulama otomatik olarak cihazınızı taramaya başlıyor; Virüs, Görevler, Önbellek ve Çöp Dosyalar isimli 4 adet bildirim sunumu hazırlıyor. Tarama tamamlandığın da ONAR baloncuğuna dokunarak dilerseniz uygulama ile bütün görevleri yerine getirebilirsiniz. İsterseniz tek tek Virüs, Görevler, Önbellek ve Çöp Dosyalara bakarak uyarılara bakabilirsiniz.

Uygulamanın Tara baloncuğunun sol üst kısmında Önerilen Uygulamalar bulunmaktadır. Sağ üst kısmında ise Ayarlar butonu vardır. Ayarlar bölümüne girerek yoksayılanlar listesini, ileti çubuğu simgesi özelliklerini ve Dil özelliklerini görebilirsiniz. Buna ek olarak Tarama, Oyun Hızlandırıcı, Gizlilik, Görev Sonlandırıcı, Yedekleme, Arama Engelleme,Hırsızlığa Karşı, Pil Koruyucu, Güncellemeler gibi sekmelerden kendinize özel ayarlar oluşturabilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz de karşınızda Tara baloncuğunun altında 3 adet sekme görünür. Ortada ki kare sekmeye tıklayarak Oyun Hızlandırıcı, Uygulama Yöneticisi, Pil Koruyucu, Görev Sonlandırıcı, Gizlilik Danışmanı, Gizlilik Kilitleyicisi, Hırsızlığa Karşı, ve Bulutta Yedekleme seçenelerini ekrana getirebilirsiniz.

Hırsızlığa Karşı özelliğinden bahsedecek olursak; cihazınızın kaybolması durumun da bulabilmenizi sağlar. Kaybolan mobil cihazımı bul diyerek Telefon numarası ve cihaz adı ekliyorsunuz. Kendinize en az 6 haneli bir de şifre belirledikten sonra kaydet diyorsunuz. Ardından kaydedilen cihazınız üzerine gelerek alarm özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Konum bilgisi al ve telefonumu kitle seçenekleriyle de cihazınızın kaybolması durumunda yapabileceklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

AMC Security Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AMC Security İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.