Aerize Explorer – BlackBerry

BlackBerry cihazlarınızda yada hafıza kartlarınızda bulunan dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan güçlü bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 119 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Dosya Yönetici Uygulaması

Aerize Explorer uygulaması BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş dosya yöneticisi uygulamasıdır. Gerek Windows Hone cihazınızda osun gerekse BlackBerry cihazınıza taktığınız SD kartınızda olsun bütün dosyalarınıza kolay vehızlı bir şekilde erişebilir ve yönetebilirsiniz. Uygulama kes/kopyala/yapıştır özelliğine sahip bu uygulama işlemlerinizi hızlandırmakta.

BlackBerry cihazınızdan yada hafıza kartınızdan bir dosyayı taşıyacağınız zaman dosyaya bir defa dokunun ve ardından “Kes” yada “Kopyala” simgesinden istediğinizi seçin ve transfer işlemnini gerçekleştirin. Gördüğünüz gibi çok basit ve kolay. Aynı zamanda uygulamanın dosya arama özelliği de bulunmakta. Böylece BlackBerry cihazınızda yada hafıza kartınızda bulunan vieo, müzik, resim, döküman gibi her türlü verinize daha hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Bütün bunların yanı sıra PDF dosyalarını, resim, müzik ve video dosyalarınızı da açabiliyorsunuz.

Bu uygulama ile dosyalarınızı BlackBerry cihazınız içinde bir yerden başka bir yere, BlackBerry cihazınızdan hafıza kartınıza yada tam tersi hafıza kartınızda bir yerden başka bir yere, hafıza kartınızdan BlackBerry cihazınıza taşıyabilir, kopyalayabilirsiniz. Yada dosyalarınızı silebilir, dosyalarınızın isimlerini değiştirebilirsiniz.

“Aerize Explorer” Ekran Görüntüleri

“Aerize Explorer” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Aerize Explorer – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.