Aerize Explorer – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda yada hafıza kartlarınızda bulunan dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan güçlü bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 99
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 1 kişi

Windows Phone İçin Dosya Yönetici Uygulaması

Aerize Explorer uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş dosya yöneticisi uygulamasıdır. Gerek Windows Hone cihazınızda osun gerekse Windows Phone cihazınıza taktığınız SD kartınızda olsun bütün dosyalarınıza kolay vehızlı bir şekilde erişebilir ve yönetebilirsiniz. Uygulama kes/kopyala/yapıştır özelliğine sahip bu uygulama işlemlerinizi hızlandırmakta.

Windows Phone cihazınızdan yada hafıza kartınızdan bir dosyayı taşıyacağınız zaman dosyaya bir defa dokunun ve ardından “Kes” yada “Kopyala” simgesinden istediğinizi seçin ve transfer işlemnini gerçekleştirin. Gördüğünüz gibi çok basit ve kolay. Aynı zamanda uygulamanın dosya arama özelliği de bulunmakta. Böylece Windows Phone cihazınızda yada hafıza kartınızda bulunan vieo, müzik, resim, döküman gibi her türlü verinize daha hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Bütün bunların yanı sıra PDF dosyalarını, resim, müzik ve video dosyalarınızı da açabiliyorsunuz.

Bu uygulama ile dosyalarınızı Windows Phone cihazınız içinde bir yerden başka bir yere, Windows Phone cihazınızdan hafıza kartınıza yada tam tersi hafıza kartınızda bir yerden başka bir yere, hafıza kartınızdan Windows Phone cihazınıza taşıyabilir, kopyalayabilirsiniz. Yada dosyalarınızı silebilir, dosyalarınızın isimlerini değiştirebilirsiniz.

“Aerize Explorer” Ekran Görüntüleri

“Aerize Explorer” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Aerize Explorer – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.