Age of Empires 3: The WarChiefs

1.04

Age of Empires III: The WarChiefs oyunu Age of Empires 3 devam paketi olarak oyunseverlere sunulmuştur. Bu paket sayesinde yeni madenler ve yeni birimler oyuna ekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Windows Xp/Vista/7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 517 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 732
Sponsorlu Bağlantılar

Age of Empires 3 Devam Paketi

3/5, Toplam: 2 kişi

Age of Empires 3: The warChiefs, Microsoft ve Ensemble Studios tarafından Age of Empires 3 için çıkarılmış olan bir ek pakettir. Savaş seferleri ismi verilen bu paket ile daha önce oyunda yer alan altın ve gümüş yanına bakır ve kalay madenleri eklenmiştir. Ancak altın ve gümüşte olduğu gibi bu madenlerde sınırsız para elde etme imkanınız bulunmuyor. Yine kart seçeneği getirilen yeni ek paket ile başkentin her on seviye atlamasında oyuncuya yeni bir kart sunulmaktadır.

Savaş Seferlerine Hazır Olun

Daha önce oyunda yer alan ırklar dışında üç Kızılderili ırkın eklendiğini gördüğümüz oyun yine yeni olan farklı birimleri içeriyor. Bu birimlerin önemli bir kısmı yerli ırklar ve Avrupalı ordulardan oluşup paralı askerler The Warchiefs ile kart kullanılmadan alınabilmektedir.

Avrupalı devletlerde devam eden sanayi ve imparatorluk çağı yanında dilenirse devrim yapılabilmektedir. Devrim yapıldıktan sonra tüm köylüler askere dönüşürken köylü üretimi durdurulmaktadır. Devrimle birlikte birimlerde ve üretimde azalma görülürken sınırsız kart kullanımı ortaya çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Age of Empires 3: The WarChiefs” İçin Bir Cevap

Age of Empires 3: The WarChiefs İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.