Age of wind 3

Son Sürüm

Android cihazlarınızda engin denizlerde kıyasıya savaşlar yapıp korsanlığın zirvesine çıkacağın bir korsan oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 158
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Korsan (Deniz Savaşları) Oyunu

Yedi denizlere yelken aç, rotan belirle ve zeki bir şekilde düşmanlarını seç. Ardından filonuzu artırın ve 3 gemiden fazlasını kontrol edin. Daha sonra da şehirlere ve ticaret yapan gemilere saldır. Ama dikkat edin. Facebook arkadaşlarınız size saldırabilir ve altınlarınızı çalabilir. Zekice davran ve onlara ilk sen saldır.

Oyunda siz korsansınız ve etrafa dehşet saçıyorsunuz. Korsan gemilerinize liderlik edeceğiniz bir açık dünya oyunudur. Oyunda hem tek başınıza sisteme karşı savaşabiliyorsunuz hem dünya çapında tanımadığınız oyuncularla savaşabiliyorsunuz hemde Facebook arkadaşlarınız ile savaşabiliyorsunuz. Eğer isterseniz gemi sayınızı artırabilirsiniz. Şehirlerden ve ticaret gemilerinden alabildiğiniz kadar kaynak alın. Ama sakın düşmanlarınıza bunları kaptırmayın. Bütün bunları yaparken denizin kötülüklerinden kaçmayı da ihmal etmeyin.

Geniş bir harita üzerinde oynanan oyunda 35’in üzerinde liman var. Denizlerde bir yandan bir yerlere saldırırken diğer yandan da diğer korsan gemilerine karşı kendinizi koruyorsunuz. Çünkü diğer korsan gemileri size saldırmak isteyecektir. Tabi korsan olmanın en önemli yanı olan hazine avlarına çıkıyorsunuz. Gemilerinizde kullanabileceğiniz tonlarca silah ve yükseltmeler var. Ayrıca silah çeşitleri oldukça fazla.

“Age of wind 3” Fragman

“Age of wind 3” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Age of wind 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.