Age of wind 3

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda engin denizlerde kıyasıya savaşlar yapıp korsanlığın zirvesine çıkacağın bir korsan oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 152 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Korsan Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

Age of wind 3 oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir korsan oyunudur. Yedi denizlere yelken aç, rotan belirle ve zeki bir şekilde düşmanlarını seç. Ardından filonuzu artırın ve 3 gemiden fazlasını kontrol edin. Daha sonra da şehirlere ve ticaret yapan gemilere saldır. Ama dikkat edin. Facebook arkadaşlarınız size saldırabilir ve altınlarınızı çalabilir. Zekice davran ve onlara ilk sen saldır.

Age of wind 3 cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda siz korsansınız ve etrafa dehşet saçıyorsunuz. Korsan gemilerinize liderlik edeceğiniz bir açık dünya oyunudur. Oyunda hem tek başınıza iOS cihazınıza karşı savaşabiliyorsunuz hem dünya çapında tanımadığınız oyuncularla savaşabiliyorsunuz hemde Facebook arkadaşlarınız ile savaşabiliyorsunuz. Eğer isterseniz gemi sayınızı artırabilirsiniz. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda şehirlerden ve ticaret gemilerinden alabildiğiniz kadar kaynak alın. Ama sakın düşmanlarınıza bunları kaptırmayın. Bütün bunları yaparken denizin kötülüklerinden kaçmayı da ihmal etmeyin.

iOS cihazlarda geniş bir harita üzerinde oynanan oyunda 35’in üzerinde liman var. Denizlerde bir yandan bir yerlere saldırırken diğer yandan da diğer korsan gemilerine karşı kendinizi koruyorsunuz. Çünkü diğer korsan gemileri size saldırmak isteyecektir. Tabi korsan olmanın en önemli yanı olan hazine avlarına çıkıyorsunuz. iOS cihazınızda gemilerinizde kullanabileceğiniz tonlarca silah ve yükseltmeler var. Ayrıca silah çeşitleri oldukça fazla.

“Age of wind 3” Fragman

“Age of wind 3” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Age of wind 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.