AgendaSIC Lite

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 7/Vista/2003/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.19 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 97
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kullanışlı ve Kolay Telefon Rehberi Programı

AgendaSIC programının ücretsiz sürümü ile kolay bir şekilde rehberinizdeki kişileri yönetebilirsiniz. AgendaSIC Lite ile çeşitli bilgiler ekleyerek kişileri kayıt edebilir ve kenidd telefon rehberinizi organize edebilirsiniz. Hızlı arama özelliği ile kişileri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. E-posta, kişiler için tam adresi ve diğer kimlik bilgileri gibi birden fazla bilgi ekleyerek kişileri kaydedebilirsiniz.

Listedeki kişinin isminin herhangi bir kelimesi için arama yapabilir, telefon numaraları ve e-posta ile alfabetik sıraya göre yazdırabilirsiniz. Ayrıca programın önceki sürümlerinden dataları içe aktarabilirsiniz. Programın Portekizce, İngilizce ve İspanyolca dilleri bulunmakta. Basit bir arayüze sahip ve hızlı bir şekilde kişileri kaydetmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Bu programda sezgisel ve kullanımı kolay ekranı ile kullanıcıya özellikle pratiklik getirmeye çalıştık. Birkaç tıklama ile çeşitli bilgilerle kişileri kaydedebilirsiniz, ekranda bunları görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Yazılım güzel bir arayüze sahip ve kayıtların büyük miktarda çalışmak için iyi bir performansa sahiptir.

“AgendaSIC Lite” Ekran Görüntüleri

AgendaSIC Lite-1 AgendaSIC Lite-2 AgendaSIC Lite-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

AgendaSIC Lite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.