Air Alert – Android

Air Alert oyununda helikopteriniz ile düşmanları yok edeceksiniz. Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde eğlenerek oynayacağınız hoş bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Helikopter Savaşı Oyunu

Air Alert oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir helikopter savaşı oyunudur. Heyecanla oynayacağınız bu oyunda düşmanlarınızı helikopteriniz ile yok edeceksiniz. Siz helikopteriniz ile yukarıdan ilerlerken yerde bulunan tankları, büyük silahları ve yine havadan gelen diğer helikopterleri yok etmelisiniz. Çok dikkatli olmalısınız. Helikopteriniz ile savaş alanına girdikten sonra bütün düşmanları yok etmeden çıkamazsınız.

Air Alert oyununu oynayanların aklına hemen eskiden atari oyunu olarak bildiğimiz helikopter savaş oyunu gelmekte. Çünkü oyun grafikleri ve oyun mantığı hemen hemen aynı. Oyunu açtığınız zaman helikopterinizi üstten görüyorsunuz. Helikopter kendisi ileri doğru gidiyor ama ekran yettiği kadar ileri-geri veya sağa-sola hareket ettirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda ilerlerken düşmanlarınızı öldürdükten sonra ortaya çıkan silahları da almayı sakın unutmayın.

“Air Alert” Ekran Görüntüleri

“Air Alert” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Air Alert – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.