Akıllı Telefonlar İçin Otomobil Park Etme Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlardan Otomobil Park Etmek Mümkün Oluyor!

Araba park etme derdi herkes için büyük bir sıkıntı haline dönüşebiliyor. Özellikle bayanların bu konunda ne kadar sıkıntı yaşadığını herkes biliyor. İşte tam da bu sıkıntıyı giderecek çözüm Alman teknoloji devi Bosch tarafından geliştiriliyor. Arabanızı otomatik olarak akıllı telefonlarınız ile park edebileceksiniz. Bosch tarafından geliştirilen bir yazılım bunu mümkün kılacak. 2014 yılının sonuna doğru arabalarımızı akıllı telefonlarımız ile park edebileceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil teknolojinin gelişmesi ve otomobil teknolojisi ile buluşma ile birlikte 2014 yılında karşımıza mobil işletim sistemli otomobiller ve otomatik sürüşe sahip arabalar ile karşılaşmamızı sağlayacak. Aynı zamanda gece görüş sistemine sahip otomobiller de kullanıcıların karşısına çıkacak. Son olarak da 2014 yılında akıllı telefon ile park edilebilen otomobil uygulamaları ile de karşılaşacağız.

Bosch Araba Park Etme

Bosch tarafından yapılan açıklamada akıllı telefonlar ile araba park etmeyi sağlayacak yazılım geliştirildiği duyuruldu. Alınan duyumlara göre 2014 yılının sonuna doğru bu teknoloji kullanabileceğiz.

Tüm otomobil firmalarına Bosch tarafından sunulan bu yazılım ile beraber yeni bir sensör sistemi de geliştiriyor. Geliştirilen bu sensör sistemi otomatik park etme uygulaması ile senkronize bir şekilde çalışacak. Bu sayede park yaparken göremediğiniz kör noktaları da rahatlıkla görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Akıllı Telefonlar İçin Otomobil Park Etme Yazılımı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.