Akıllı Telefonlardaki ve Tabletlerdeki Çizikleri Yok Etme Yöntemleri

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlardaki ve tabletlerdeki çizilmeleri yok etmek için kullanacağınız en pratik yöntemleri sizlerle paylaşıyoruz. Heme her evde olan malzemelerle çizikleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde Çizikleri Giderme

Akıllı telefonlar ve tabletler çıktığından beri birçok insan deliler gibi birisini satıp bir diğerini satın alıyor. Günümüzde birçok insan akıllı telefon ve tablet sahibi. Akıllı telefonlar ve tabletler her ne kadar kullanışlı, faydalı olsalarda zarar görmeleri de çok yüksek. Özelllikle dokunmatik ekranlarının çizilmeleri an meselesi. Zaten dokunmatik ekranlı cihazları çok dikkatli kullanmak gerekir. Bu yüzden zaman içerisinde kılıf ihtiyacı ortaya çıktı.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle dokunmatik ekranlı akıllı telefonlarını yada tabletlerini hor kullananların bu cihazlarına baktığınız zaman hem ekranlarında hemde arka kısımlarında birçok çizik göreceksiniz. Ama bu cihazlarımızı hor kullanmasak bile en basitinden kazayla elimizden düşürebiliyoruz. Böyle durumlarda da özellikle ekranın çizilme olasılığı yüksek. Yani ne kadar dikkat etsenizde zaman içerisinde bir kaç çizik sağında solunda oluyor. Peki bu çizilmelere karşı ne yapılabilir? Çizikler oldu diye cihazımızı satmak mı gerekiyor? Tabi ki hayır. Çünkü bu çizikleri yok etmenin birden fazla yolu var. İşte o yöntemler.

Dokunmatik Ekrandaki Çizikler Nasıl Yok Edilir?

ÖNEMLİ: BAHSEDECEĞİMİZ YÖNTEMLERİ UYGULARKEN ÇOK DİKKATLİ OLMANIZ GEREKİR. ÇÜNKÜ YANLIŞ BİR ŞEKİLDE YAPMANIZ SONUCU DAHA DA KÖTÜ SONUÇLAR ELDE EDEBİLİRSİNİZ. YÖNTEMLERİ YANLIŞ UYGULAMA SONUCU ORTAYA ÇIKACAK SONUÇLARDAN SİZLER SORUMLUSUNUZ.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Diş Macunu Yöntemi

Yine günlük hayatta kullandığımız bir malzeme. Diş macunu ile de bahsettiğimiz cihazlardaki çizilmeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bir miktar diş macununu temiz bir bezin üzerine koyup çiziğin üzerine sürün. Yalnız kullanacağınız diş macunu jel olmazsa dahsa iyi olur.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Karbonat Yöntemi

Özellikle bayanların sık kullanndıkları bu malzeme ile akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki çizikleri yok edebilirsiniz. 2 ölçek karbonata 1 ölçek su katın ve krem kıvamı olana kadar karıştırın. Krem kıvamına gelen karbonatı çiziklerin üzerine yavaşça ve dikkatlice daireler çizerek sürün. Daha sonra temiz bir bez ile temizleyin.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Bebek Pudrası Yöntemi

Bebek pudarası ile de akıllı telefonlardaki ve tabletlerdeki çizikleri yok etmeniz mümkün. Karbonat yöntemi ile aynı işlemleri yaparak uygulamyabilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Bitkisel Yağ Yöntemi

Yine hemen her evde bitkisel yağ bulunur. Sizde bitkisel yağ ile çizikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Çiziklerin üzerine bir damla bitkisel yağ dökerek çizikleri yok edebilirsiniz. Ama bu yöntem geçici bir yöntemdir.

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Etme

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Etme

Akıllı Telefon ve Tablet Çiziklerini Yok Edecek Araba Çizik Kremi Yöntemi

Arabalar için kullanılan çizik giderme kremlerini akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz içinde kullanabilirsiniz. Bu krem sayesinde küçük çizilmeleri yok edebileceğiniz gibi büyük çaplı çizilmeleri de minimum seviyeye düşürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Akıllı Telefonlardaki ve Tabletlerdeki Çizikleri Yok Etme Yöntemleri” İçin 8 Cevap

  1. Ben karbonatın denedim ama 1 gıdım geçmedi lütfen yardım edin. Tablet google nexus 10 ve çıkmadı bence siz yorumlarımıza yanıt vermek zorundasınız. Memnun kalırız

  2. Arkadaşlar merhaba; yöntem basit ve mükemmel sonuç ama biraz tecrübe gerektirir.
    120 numara zımpara dokusu büderiye benzer far temizliğinde kullanılır
    far temizliğinde kullanılan silindir sünger ile pasta cila ile temizlik yapılır
    120 lik zımpara ile sürekli ıslatarak dairesel tüm yüzeyi elden geçirin kuruttuktan sonra ekran buğulu görünür korkmayın. Bu işi düzgün yaptığınız anlamına gelir daha sonra dairesel süngeri kademeli bir matkaba bağlayıp pasta cilayı ekranın heryerine iyice sürüp ekranı çalışan matkabın süngerine sürün sonuç sıfır ekran gibi gözlerinize inanamazsınız dediğim gibi tecrübe gerek

Akıllı Telefonlardaki ve Tabletlerdeki Çizikleri Yok Etme Yöntemleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.