Alarmy

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinde uygulamayı kullananları kesinlikle uyandıracak iddaalı bir alarm uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 105 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Alarm Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Alarmy uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir alarm uygulamasıdır. Yalnız bu uygulama benzer uygulamalardan biraz farklı. Çünkü sizi uyandırma konusunda oldukça iddaalı. iOS cihazlarınıza ücretli olarak indirebileceğiniz uygulamanın sloganı da iddaalı; Uyu uyuyabilirsen.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu uygulamanın bu kadar iddaalı olmasının sebebi alarmı kapatma yöntemi. Uygulamayı indirdiğiniz zaman sizden bir odayı kayıt ettirmenizi istiyor. Bu oda çok önemli. Çünkü alarm çaldığında telefonu o odaya getirmeden alarm susmuyor. Örneğin iOS cihazınıza uygulamayı kurarken tuvalet olarak ayarlarsanız telefonu tuvalete götürmeden alarm susmayacak. Yada bir eşyanızın resmini çekerek kayıt ettirirseniz alarm çaldığında o eşyanın resmini çekmeden yine alarm susmuyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama her ne kadar uyandırma konusunda elinden geleni yapsa da uykulu birisini bu kadar zahmete sokarsanız biz millet olarak çok büyük ihtimalle iki şey yaparız; ya o anda telefonu kırarız yada uyandıktan sonra ilk işimiz uygulamayı telefonumuzdan sileriz. 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Alarmy İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.