Alcohol 120%

2.0.2.3931

Gelişmiş özellikler sunan Alcohol 120% programı sanal sürücü oluşturmanın yanı sıra CD ve DVD yazmak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe bir seçenek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 800 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 480
Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Sürücü Oluşturma ve CD Yazma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Sanal sürücü oluşturma ve CD yazma programlarından birisi olan Alcohol 120%, Türkçe dil desteği sayesinde alternatiflerine oranla çok daha hızlı ve net sonuçlar sunmaktadır. CD ve DVD’leriniz için yedek oluşturabileceğiniz bu program, oldukça güçlü bir altyapıya sahiptir. Küçük boyutlarına rağmen büyük işleri yerine getiren program, sanal sürücü oluşturma konusunda da son derece kusursuz bir şekilde çalışıyor.

Daha Fazla Sanal Sürücü Oluşturun

Alternatiflerine oranla çok daha fazla sanal sürücü oluşturmaya imkan tanıyan Alcohol 120% üzerinde toplamda 31 adet sanal sürücü oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca program ile bilgisayarınızda bulunan verileri, CD veya DVD’ye kaydedebilir, farklı ortamlarda kullanacağınız müzik CD’leri oluşturabilir ya da video dosyalarından DVD’ler oluşturabilirsiniz.

Diğer programlara nazaran daha sade bir yapıya sahip olan program ile kalıplar yaratabilirsiniz. Ayrıca sık kullanılan oyun ve filmler için disk imajlarını yine program üzerinden zahmetsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Her geçen gün güncellenen ve yenilenen hizmetleri ile Alcohol  120% amatör kullanıcılar için dahi profesyonel çözümler sunmaya çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Alcohol 120% Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Alcohol 120% İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.