Alkekopter – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu aksiyon ve macera oyunu tamamen Türk oyun geliştiriciler tarafından hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 22 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 16
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Türkçe Aksiyon ve Macera Oyunu

Alkekopter oyunu Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon ve macera oyunudur. Türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz ve tabi ki Türkçe’dir. Windows Phone cihazınızdaki bu oyunda canlandırdığınız karakter havada uçan bir kurukafa. Bu kurukafanın tek bir silahı var. O da bu kurukafaya büyülenmiş bir zincir ile bağlanan ateş topu. Havada size karşı gelen ve sizi yok etmeye çalışan düşmanlarınızı sahip olduğunuz tek silah olan ateş topu ile yok ediyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınızda bağımlılık yapıcı bir tarzı olan bu oyunu öğrenmek kolay olduğu kadar usta olması da o kadar zor. Parmağınızı ekranda sürekli sürükleyerek oynayacaksınız. Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun iki dil seçeneği ile sunulmakta. Oyunda ilerlerken hem arkadan hemde önden düşmanlar geliyor. Bu düşmanları yok etmek için kurukafaya zincirle bağlanmış ateş topunu sürekli olarak etrafınızda döndürmelisiniz. Ayrıca Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunun ilerleyen seviyelerinde tıpkı sizin gibi ateş topu bağlı olan kurukafalar gelmekte. Bu kurukafalarla da mücadele etmelisiniz. Bunlar diğer düşmanlar gibi yok edemiyorsunuz. Bu kurukafalar bir süre sonra peşinizi bırakıyor.

Windows Phone cihazlarınızda bu oyunu oynarken sonraki seviyelerde ise sizin belkide 10 katınız kadar büyüklükte bir kurukafa geliyor ve size sürekli ateş topu fırlatıyor. Siz bir yandan küçük düşmanları kendinizden uzak tutarken diğer yandan da ateş toplarından kendinizi koruyorsunuz. Oyunda Windows Phone cihazınızın ekranında canınızı gösteren bir çubuk var. O çubuktaki canınız tükenene kadar oyun devam ediyor. Ama oyun içinde ara ara havadan can gelmekte. O canları alarak canınızı artırabilirsiniz.

“Alkekopter” Ekran Görüntüleri

“Alkekopter” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Alkekopter – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.