All-in Fitness: 1200 Exercises, Workouts, Calorie Counter, BMI calculator

Son Sürüm

All-in Fitness: 1200 Exercises, Workouts, Calorie Counter, BMI calculator uygulaması ile evde spor ve egzersiz yapabilirsiniz. Kaslarınızı geliştirmek, harika bir vücuda sahip olmak ve zayıflamak için güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 51.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Spor Egzersiz Uygulaması

App Store üzerinde kullanıcılara sunulmuş olan benzer ya da farklı özelliklere sahip onlarca spor – egzersiz uygulaması bulunuyor. Bu uygulamaların bir kısmı yalnızca diyet yönüne ağırlık verirken bir kısmı günlük kalori kayıplarınız ya da tükettiğiniz gıdalarla ilgileniyor. All-in Fitness ise diğer tüm bu uygulamalardan ayrılarak onlarca farklı egzersiz modülünü tek bir uygulama içerisinde kullanma şansı sunuyor.

Fitness Ağırlıklı Spor Uygulaması

Plus Sports tarafından geliştirilen İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulan All-in Fitness, isminden de anlaşılacağı üzere Fitness programları ağırlıklı bir uygulamadır. Fakat yalnızca spor – egzersiz konularına içermeyen uygulamada günlük gıda akışını ve tükettiğiniz besinleri de takip edebilirsiniz.

Hem erkek hem de kadınlar için 1200’den fazla fitness ve egzersiz programı içeren All-in Fitness’da aynı zamanda HD kalitesine sahip ses ve görüntü dosyalarında da faydalanabilirsiniz. Üstelik uygulama üzerinde oluşturulan sosyal ağ ile diğer kullanıcıları takip edebilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizde yeni bir fitness uygulaması arıyorsanız All-in Fitness’a göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

All-in Fitness: 1200 Exercises, Workouts, Calorie Counter, BMI calculator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.