Alpha Wave

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda savaş uçağınız ile uzayda size doğru ilerleyen tehlikeleri yok ederek oynayacağınız aksiyon dolu bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 28.52 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Aksiyon Oyunu

Alpha Wave oyunu, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen bir lazer silahla savaş oyunudur. Eski atari oyunlara benzeyen bu oyunda savaş uçağınız ile size doğru gelen cisimleri yok ediyorsunuz. Oyunda svaş uçağınız ile uzaydasınız ve size doğru göktaşları, meteorlar, uzay gemileri, kuyruklu yıldızlar ve daha birçok cisim size doğru gelmektedir. Sizde uçağınız ile hepsini yok etmelisiniz. Uçağınızın birbirinden farklı lazer silahları var. Ayrıca roket ve dalga şeklinde silahı da var. Aksiyon bir an bile olsun durmuyor. Nefes almadan oynayacağınız bir oyun.

Oyunu oynarken yukarıdan size doğru gelen cisimleri yok ettikçe belli bir süre sonra dalga seviyesi artmakta. Yani siz oyundan çıkmadan seviyeatlıyorsunuz. Dalga seviyesi arttıkça yukarıdan gelen cisimlerin sayısı da artmakta ve yok edilmesi daha zor cisimler gelmekte. Oyunda birbirinden farklı birçok ortam var. Yani farklı gezegenlerde oynuyorsunuz. Yukarıdan düşen cisimlerden baızları size güç verecek türden. Bu güç cisimlerini almanız sizin yararınıza. Çünkü bu cisimler bazen bir kalkan, bazen hız iken bazen de daha güçlü bir silah olabiliyor.

Oyunu oynarken isterseniz düşen cisimlerden kaçabilirsiniz. Ama şunu unutmayın. Ne kadar cisim yok ederseniz o kadar çok puan alırsınız. Oyunda canınız yüzdelikli olarak gösterilmekte. Canınız bittiğinde oyunda bitiyor. Oyun bittiğinde de karşınıza çıkan ekranda ne kadar süre oynadığınız, ne kadar cisim vurduğunuz ve vuramadığınız gibi bilgiler yer almakta.

“Alpha Wave” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Alpha Wave İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.