Anadolu

Son Sürüm

Anadolu uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda Açıköğretim Fakültesi’nden aldığınız ders kitaplarını görüntüleyeceksiniz. Ayrıca deneme sınavları, ders takibi ve sınav giriş belgesine kadar her şey bu uygulamada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üstü
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Açıköğretim Uygulaması

Büyük şirketler ya da diğer küçük gruplar için geliştirilen pek çok uygulama, kullanıcıların internet üzerinde gerçekleştireceği ya da bir şube kanalıyla halledeceği pek çok sorunu, kısa sürede sorunsuz bir biçimde halletmesini sağlıyor. Ancak ülkemizdeki Üniversiteler bazında göz attığımızda pek de fazla uygulama geliştirildiğini görmüyoruz.

Anadolu Üniversitesi için geliştirilen bu uygulama öğrenci bazında yapılabilecek tüm işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Tüm Öğrenci İşlemlerini Gerçekleştirin

Hem Türkçe hem de İngilizce dil desteğine sahip olan Anadolu uygulaması öğrenciler açısından son derece kullanıcı dostu bir arayüz ile hazırlanmıştır. Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda öğrenci, ders notları, kampüs haritası ya da daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile yapabileceğiniz diğer işlemler arasında örgün ve açık öğretim ders notlarına göz atabilir, akademik takvim ve etkinlik haritalarını inceleyebilir, Kampüs haberleri, etkinlikleri, duyuruları ve haritası, kampüs haritası ile fakülte arası mesafeleri görebilme ve bina görünümlerini inceleyebilirsiniz. Sizde Anadolu Üniversitesi öğrencileri arasında yer alıyorsanız bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Anadolu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.