Android 4.2 ve 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Galaxy S2’ye Gelecek Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung şirketi 2011 senesinde çıkarmış olduğu amiral gemisi olan Galaxy S2 akıllı dokunmatik telefonunu kullanıcılarının son zamanlar da en çok merak ettiği konu Android 4.2 ve 4.3 Jelly Bean işletim sistemlerinin gelip gelmeyeceği. Galaxy s2 kullanıcılarına buradan müjdeli haberler vermek isterdik ancak üzülerek söylemeliyiz ki çıkan söylentilere göre yeni güncellemenin gelmeyeceği.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung şirketi Galaxy S2 ve Note isimli telefonlarının Android 4.22 Jelly Bean, Galaxy S3 ve Note 2 isimli telefonlarının da Android 5.0 Key Lime Pie güncellemelerine kadar alabileceğini açıklamıştı.

Ancak SamMobile isimli mobil şirketinin açıkladığı son habere göre Galaxy S2 telefonunun Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi üzerinde güncelleme sorunlarının yaşandığını ortaya atarak iptal edileceğini dile getirdi.

Android 4.2 ve 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Galaxy S2'ye Gelecek Mi

 

Samsung Galaxy S2 kullanıcıları bu haberi duyduğunda akıllarına ilk olarak RAM miktarının yetersiz olduğu düşüncesi olabilir.

Şimdiye kadar Android işletim sistemi güncellemesini alan en çok telefon olan Samsung Galaxy S2 cihazı şimdiye kadar aşağıda ki güncellemeleri almıştı;

  • Android 2.3.4
  • Android 2.3.5
  • Android 2.3.6
  • Android 2.3.7 Gingerbread 
  • Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
  • Android 4.0.4
  • Android 4.1.2 Jelly Bean

Anlaşılan Samsung şirketi, Galaxy S2 telefonuna maalesef güncelleme getirmeyecek veya Android 4.3 işletim sistemine güncelleyecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android 4.2 ve 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Galaxy S2’ye Gelecek Mi? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.