Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Alacak Sony Xperia Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.3 Gelecek Sony Telefonlar

Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi yavaş yavaş üreticiler tarafından dağıtılmaya başlandı ve Sony kullanıcılarının da gözü kulağı güncellemeye çevrildi. Sony’nin hangi modellere güncelleme vereceği merak edilirken sızdırılan bir tablo güncellenecek modelleri ve güncelleme zamanlarını ortaya çıkardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung tarafından Galaxy S4 modeline Android 4.3 güncellemesinin verilmesinin ve HTC tarafından One modeline güncellemenin verilmesinin ardından gözler Sony’e çevrilmişti. Ortaya çıkarılan bir tablo Sony’nin hangi cihazlara ne zaman Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi vereceğini ortaya koyuyor.

Aşağıdaki taloya göz attığımız zamanda Xperia Z modeli için Android 4.3 güncellemesinin 2013’ün 4. çeyreğinde geleceği görülüyor. Yani Kasım sonunda güncelleme gelecek. Xperia Z Ultra, Xperia ZL ve ZR modelleri için de benzer tarihlerde güncelleme gelecek.

Android 4.3 Jelly Bean Sony Telefonlar

Android 4.3 güncellemesi Xperia L ve Xperia M modellerine 2014‘ün ilk çeyreğinde gelecek. Sony Xperis SP modeli için için kesin bir bilgi yer alamsa da Xperia L ile birlikte güncelleme vermesi bekleniyor.

Sony tarafında güncelleme verilmeyecek modeller ise Xperia V, J, TX, E olarak belirlenmiş. Bu modellerin Android 4.3 güncellemesi alması beklenmiyor. Bu tabloda olmayan Xperia modelleri için de güncelleme gelmeyecek. Sony’nin güncelleme vereceği modeller 2012’nin ortasında duyurulan yeni nesil Qualcomm işlemcili akıllı telefonlar olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Alacak Sony Xperia Modelleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.