Android 4.3 Jelly Bean Yenilikleri Nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.3 Jelly Bean Yenilikleri ve Özellikleri

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi sürümün de bambaşka bir profil desteği olacak. Bu özelliğin gelmesi ile ortak kullanılan cihazların içerik gruplandırması daha nitelikli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.3 Jelly Bean ile Bluetooth Smart teknolojisi Android işletim sistemli cihazlara geliyor. Buna ek olarak OpenGL ES 3.0 son teknolojik grafik desteği gelecek.

Android 4.3 Jelly Bean Yenilikleri Nelerdir

Android işletim sisteminin bu yeni sürümün de HD kalitede içerikler bulunacak. Bu içerikler arasından birinci sırada tabi ki Netflix bulunmakta. Fakat bu içeriklerin Türkiye ile hiç bir anlaşması bulunmadığı için bizler yararlanamayacağız.

Kullandığınız cihazın Android 4.3 Jelly Bean sürümüne ne zaman geçeceğini merak ediyor ve sabırsızlanıyorsanız cihazınızın üreticisi olan firmanın web sitesine girerek öğrenebilir, sorgulayabilirsiniz.

Android 4.3 Jelly Bean Yenilikleri Nelerdir 2

Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile bir çok yenilik geliyor. Google Chrome tarayıcısı Android işletim sistem de yenilenerek tam ekran moduna geçiyor. Google Chrome kullananlara yüzde 15 daha ayrıntılı bir görüş açısı gösteriyor. Yine yeni sürüm ile yenilenen uygulamalardan birisi de Google Maps ve Hangout bulunmakta.

Google Nexus İçin Android 4.3 Sürümü İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android 4.3 Jelly Bean Yenilikleri Nelerdir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.