Android 4.4 KitKat Güncellemesi Samsung Galaxy S3 ve Note 2’ye Gelecek Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S3 ve Note 2’ye Android 4.4 KitKat

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’un Galaxy S3 ve Note 2 için henüz yeni yeni dağıtmaya başladığı Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin ardından bu iki cihaz için yeni bir güncelleme haberi daha geldi. Samsung özellikle Galaxy S3 için kullanıcılara yaşattığı güncelleme sıkıntısını ortadan kaldırıp bir sonraki güncelleme olan Android 4.4 KitKat güncellemesini de verecek. Hem Galaxy S3 hemde Note 2 için Android 4.4 KitKat güncellemesini verileceği haberi geldi.

Samsung tarafından Android 4.4 KitKat güncellemesinin verileceği resmen duyurulmasa da sızan belgeler gerçekleri ortaya koymak için yetti. Sızdırılan belgeler gerçek ise Samsung Galaxy S3 ve Note 2 için Mart-Nisan aylarında Android 4.4 KitKat güncellemesini gelecek.

Android 4.4 KitKat Güncellemesi Samsung

Bilindiği üzere Samsung tarafından Galaxy S4 ve Note 3 için Android 4.4 KitKat güncellemesini Ocak ayında sunulacak.

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için gelecek olan güncelleme belgesi sahte de çıkabilir. Zira Samsung henüz Android 4.3 güncellemesini Galaxy S3 için tam anlamıyla sunmuş değil. Samsung’un güncelleme konusunda yaşattığı bu karmaşa ve belirsizliği önümüzdeki günlerde yapılacak resmi bir açıklama ile giderilmesi bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android 4.4 KitKat Güncellemesi Samsung Galaxy S3 ve Note 2’ye Gelecek Mi? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.