Android 4.4 KitKat Ne Zaman Çıkacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.4 KitKat Tanıtım Tarihi Belli Oluyor!

Android kullanıcılarını en çok heyecanlandıran şeylerden birisi de bir sonraki Android sürümüdür. Acaba ne gibi yenilikler ve ne gibi özellikler geleceği konusunda merakla beklenen bir sonraki Android sürümü KitKat olacak. Android 4.4 KitKat sürümünü merakla bekleyen mobil dünya için Google tarafından yeni ipuçları verildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Kitkat Twitter hesabı üzerinden yapılan şifreli paylaşımlar işletim sisteminin tanıtım tarihi hakkında ipuçları veriyor. Verilen ipuçlarına göre KitKat sürümünün 28 Ekim 2013‘de tanıtılacağı sonucu çıkıyor.

Twitter üzerinden yapılan ilk paylaşımda fazla bilgi yer almadı ancak ikinci paylaşım büyük ipuçları verdi. İlk paylaşımda yer alan görsel ile birlikte “Everybody Dance Now!” cümlesi dikkat çekti.

90’lı yılların epopüler şarkılarından biri olan “Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)” şarkısına göndermede bulunuldu. Şarkının sahibi C+C Music Factory grubun öncülünün The 28st Street Crew olduğu biliniyor.

İkinci paylaşılan görsel ise daha büyük bir ipucu verdi.

Android 4.4 KitKat tanıtım

Yukarıdaki ikinci görselde “This is it have a break, have a KitKat” cümlesi yer aldı. Görselde yer alan “This is it” ifadesi ile birlikte yayımlanan “Sametimes you have to look for the sings…” cümlesi yani “bazen işaretleri aramak zorundasınız” cümlesi ipucu veriyor.“This is it” ifadesinin Michael Jackson’ın 28 Ekim’de gösterime girecek belgesel filmi “Micheal Jackson’s This is it” filmine gönderme olduğu düşünülüyor.

Sonuç olarak bu iki paylaşımın Android 4.4 KitKat sürümünün tanıtım tarihinin 28 Ekim olduğunu gösteriyor. Bekleyip göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android 4.4 KitKat Ne Zaman Çıkacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.