Android Desen Kilidi, Pin ve Ekran Kilidi Nasıl Kaldırılır?

Eğer Android telefonunuzda ekran kilidi, desen kilidi, pin kodu ya da parmak izi kilidi konularında sorun yaşıyorsanız ve normal yollarla kaldıramıyorsanız veri kaybı yaşamadan kolaylıkla kaldırabileceğiniz bir yol var.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Ekran ve Desen Kilidi Kaldırma

Bu yazımızda Android ekran kilidi şifresini, pin kodunu veya desen kilidini unuttuysanız veya ikinci el telefon satın alıp kilit ekranını açmaya çalışmanız durumunda size yardımcı olacaktır. Gerçekten bu Android Kilidi Ekran Kaldırma, Android Veri Kurtarma, Android Veri Çıkarma v.b. gibi birçok araç içeren Dr. Fone’s adlı üçüncü taraf bir yazılım kullanarak yapılabilir. Dr. Fone’s Android Lock Screen Removal aracını kullanarak bir şifre, pin, desen veya parmak izi sensöründen bağımsız olarak Android telefonunuzdaki kilit ekranını kolayca kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Kilit Ekranını Sadece Hemen Kaldırın – Resimli Anlatım

Dr. Fone’s Android Lock Screen yazılımı Android telefonun kilit ekranını evinizde sadece 5 dakika gibi bir sürede kaldırmanızı sağlar. Aşağıdaki basit adımları uygulayarak bu işlemi yapabilirsiniz.

1 – Sihirbazı Açın ve Android Lock Screen Removal Yazılımını Seçin

Her şeyden önce Android telefonu kilidi ekranını kaldırmak için Dr. Fone’s Android Lock Screen Removal uygulamasını indirmeniz gerekir. Wondershare Dr.Fone sihirbazını çalıştırın ve “More Tools (Diğer Araçlar)” seçeneğine gidin. Sonra Android Lock Screen Removal’ı seçin.

2 – Android Telefonunuzu Bilgisayara Bağlayın

Şimdi kilitli Android telefonunuzu yazılımı yüklediğiniz bilgisayara bağlamanız gerekiyor. Bir sonraki adıma geçmek için “Start (Başlat) butonuna tıklayın.

3 – Android Telefonunuzu Download Mod’da Açın

Android telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra kilit ekranını kaldırmak için telefonunuzu Download Moda almanız gerekir. Bunun için;

A-Telefonu kapatın.

B-Ses açma tuşu + Home tuşu + Güç tuşuna aynı anda basılı tutun.

C-Download Moduna girmek için ses ses açma tuşuna basın.

4 – Kurtarma Paketi Tamamlanıyor İndirilene Kadar Bekleyin

Cihazınızı indirme moduna aldıktan sonra bir sonraki kurtarma paketini indirmeye başlayacaktır. Şimdi tamamlanıncaya kadar bekleyin.

5 – Verileri Kaybetmeden Android Kilit Ekranını Kaldırma

Kurtarma paketi indirmesi tamamlandığında Android kilit ekranı kaldırma işlemi başlar. Bu işlem Android cihazınızdaki herhangi bir veriye zarar vermez. Bütün ilerleme bittiğinde, yalnızca ekran kilidi, pin, desen kilidi veya parmak izi kilit ekranını kaldırarak ve cihazınızdaki tüm verilerinizi sorunsuz olarak görüntüleyip Android cihazınıza erişebilirsiniz.

Dr. Fone’s Android Lock Screen Removal Tool Bazı Özellikleri

  • Desen kilidi, parmak izi kilidi, Pin kodu ve ekran kilidi şeklindeki kilitleri kaldırmanızı sağlar.
  • Hiç veri kaybı olmaz.
  • Teknik bir bilgi bilmeniz gerekmez.
  • Android telefon kilidini sadece 5 dakika içinde kaldırın.

Dr. Fone’s Android Lock Screen Removal Tool yazılımı ve nasıl kullanılacağı hakkında her şey bu kadar. Umarız Android kilit ekranını kaldırmak için size yardımcı olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android Desen Kilidi, Pin ve Ekran Kilidi Nasıl Kaldırılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.