Android İçin En İyi Çeviri (Translate) Uygulamaları

Android akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde dünya çapında en çok kullanılan ve en çok güvenilen yabancı dil çeviri yani translate uygulamaları bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaya Yabancı Kalmayın

Özellikle akıllı telefon ve tabletler çıktıktan sonra artık teknoloji her an yanımızda. Hızlı bir şekilde internetin ülkemizde yaygınlaşmasıyla birçok Android akıllı telefon ve Android tablet sahipleri de internete sahipler. Bunun yanı sıra Android akıllı telefonlar ve tabletlerimiz için Google Play’de birçok dil çeviri yani translate uygulamaları da var. Bu da artık yabanı dillere yabancı kalmayacağımız anlamına geliyor. Android cihazlarınıza indireceğiniz translate uygulaması ile nerede olursanız olun anlaşamama sorununuzu ortadan kaldıramasanız bile azaltabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin En İyi Translate Uygulaması Hangisi?

en iyi android çeviri uygulamaları

Google Play’de Android akıllı telefonunuz ve tabletiniz için birçok dil çeviri uygulaması bulunmakta. Eğer bilginiz yoksa hangisini kullanacağınızı bilemeyebilirsiniz ve kaliteli bir translate uygulaması indirmediyseniz size yanlış bilgiler de verebilir. Dolayısıyla en iyisi yada en iyileri hangileri bilmek gerekir. Önünüze çıkan ilk dil çeviri uygulamasını indirmek akıllıca olmaz. İşte Android akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş ve Google Play’den indirebileceğiniz en iyi çeviri yani translate uygulamaları;

Google Translate - Android
Android İçin Yabancı Dil Çeviri (Translate) Uygulaması
iTranslate - Android
Android İçin Ücretsiz Çeviri Uygulaması
Translate - Android
Android İçin Yabancı Dil Çeviri (Translate) Uygulaması
Yandex.Translate - Android
Android İçin Çeviri (Translate) Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Çeviri (Translate) Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.