Android İçin En İyi Sigarayı Bırakma Uygulamaları

Sigarayı bırakmak istiyorsanız denemeniz gereken yöntemlerden birisi de Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sigarayı Teknoloji İle Bırakmayı Deneyin

Sigarayı bırakmak birçok insanın en büyük sorunlarından birisidir. Sigarayı bırakmak isteyen birçok insan hastanelerde veya sağlık ocaklarında tıbbi destek dahi almaktalar. Ama bazı insanlarda tıbbi destek yerine alternatif tıbbı denemekteler. Ama bu insanların birçoğu sigarayı bırakamadıklarını söyleyip sigara içmeye devam ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğru Yöntem Google Play Uygulama Mağazası Olabilir

Ama sigarayı bırakmak için farklı bir yöntem daha var. O da teknoloji. Çare Google Play Store olabilir. Günümüzde hemen her insanda olan Android akıllı telefonlar ve tabletler sigarayı bırakmanızda size yardımcı olabilir. Eğer Android bir akıllı telefona veya cihaz sahipseniz sigarayı bırakmanız hala mümkün. Google Play uygulama ve oyun mağazasında sigarayı bırakmak için geliştirilmiş uygulamaları deneyin.

Sigarayı Bırakma Uygulamaları

Olmaz demeyin. Denemenizde ne zarar var? Tek yapmanız gereken şey Android cihazlarınızdan gerekli sigarayı bırakma uygulamalarından size uygun olanı indirmek ve uygulamak.

Sigarayı Bırakmak İçin Android Uygulamalar

Stop! Quit Smoking – LITE

Stop! Quit Smoking uygulamasının ücretsiz sürümü olan Stop! Quit Smoking – LITE uygulamasında da amaç ne kadar tasarruf ettiğiniz. Motive amaçlı bu uygulamanın “acil durum” butonuna bastığınız zaman sigara içip de vücudu zarar görmüş insanları görebilir ve bazı makaleleri okuyabilirsiniz.

Android Stop! Quit Smoking – LITE Uygulaması

hemen-indir1

Quit Smoking: Cessation Nation

“Cessation Nation” yani “Sigarayı Bırakanlar Ulusu” isminden de anlaşılacağı gibi sadece sigarayı bırakmanıza yardımcı olmuyor aynı zamanda bu uygulamayı kullanarak sigarayı bırakanlarla bir sosyal ağ şeklinde iletişim kurmanızı sağlıyor.

Android Quit Smoking Cessation Nation Uygulaması

Get Rich or Die Smoking

“Zengin ol yada sigara içip öl” olarak çeviri yapabileceğimiz bu uygulama sigarayı bıraktığınız taktirde yapacağınız tasarrufu ve sağlığınızın korunmasını hesaplıyor. Bir nevi motive etmek amaçlı geliştirilen bu uygulamayı da deneyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde sigarayı bırakanların nasıl bıraktıklarına dair yazılarda bulacaksınız.

Android Get Rich or Die Smoking Uygulaması

hemen-indir1

Cigarette Smoke (Free)

Stop! Quit Smoking – LITE uygulamasını sayesinde dudak tiryakiliğinizden kurtulabilirsiniz. Çünkü bu uygulama sanal bir sigara uygulamasıdır. sigara içmek istediğinizde bu uygulamayı açın ve telefonunuzdan sigaranızı içmeye başlayın. Dudak tiryakiliğ varsa denemeden geçmeyin.

Android Cigarette Smoke Uygulaması

Quit smoking – QuitNow!

Uygulama mağazasında en çok indirilen sigara bırakma uygulamalarından birisi olan Quit smoking – QuitNow! uygulamasının temelinde motive etmek var. Sigara içmediğiniz her anı kaydeden ve size sonuçları bildiren uygulama ne kadar tasarruf ettiğinizi de söylüyor.

Android Quit smoking – QuitNow! Uygulaması

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Sigarayı Bırakma Uygulamaları” İçin Bir Cevap

  1. Yüzde yüz Türkçe desteği ile tek seferde bırakıp motive kalmak isteyenler için veya azaltarak bırakmak konusunda bir plana ihtiyacı olanlar için ideal bir uygulama. “Sigarayı Bırak ve Kurtul” uygulamasını deneyin.

Android İçin En İyi Sigarayı Bırakma Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.