Android İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon ve Arcade Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli telefon ve tabletinizde biraz da oyuna yer ayırın.Bilgisayarlardaki yüksek grafikli oyunları yükleyecek kadar teknoloji gelişmese de sizlere akıllı cihazlarınızda oldukça eğlenebileceğiniz birbirinden güzel aksiyon oyunları ile oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Şimdiye kadar Google Play’e eklenen oyunları araştırdık ve en eğlenceli 3 adet arcade ve aksiyon kategorili oyunu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Iron Man 3

Iron Man sizlerinde bildiği gibi Marvel isimli şirketin demir adamı.Son çıkan filmden sonra Android işletim sistemli cihazlarda da yerini alan bu uygulama ile Tony Stark’ın yerine geçiyoruz.Biribirinden farklı şehirlerde karşınıza çıkan dünya barışı açısından tehdit oluşturan A.I.M. güçlerine karşı savaşın.Bu oyun ile 4 büyük kötü kahraman ile karşı karşıya geliyorsunuz.Bunlar; Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser ve güç timsali M.O.D.O.K.

Iron Man 3

Iron Man 3 oyununu indirmek için tıklayın..

2-Crazy Taxi

Crazy Taxi ile eğlenmeye hazır mısınız? Halka açık yollarda önünüze çıkan engellere rağmen görevleri yerine getirip elinizden geldiği kadar çok para kazanmanız gerekiyor.Ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu boyutuna dikkat ettiğiniz zaman göreceksiniz.Gerçekten çılgın bir taksici olduğunuzu bu oyun ile kanıtlayabilirsiniz.

Crazy Taxi

Crazy Taxi oyununu indirmek için tıklayın..

3- Chicken Invaders 3

Tüm gezegenler, güneş sistemi ve galaksiler, heryerde tavuklar var.Tavuklar heryeri işgal etmiş durumda.Bunu durduracak olan sensin.Tavuklara hep lezzetli yiyecek burger olarak baktın.Şimdi onlarla karşı karşıya gelme zamanı.Bakalım onları halt edebilecek misin?

Chicken Invaders 3

Chicken Invaders 3 oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon ve Arcade Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.