Android İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı telefona sahip olmanızın en büyük nedenlerinden birisi de hiç şüphesiz sayısızca, birbirinden farklı uygulamalar kullanabilmektir.Siz de hak verirsiniz ki bu uygulamaların hepsi güvenilir kişiler tarafından yapılmış bulunmamaktadır.Yelpaze bu kadar geniş olunca fırsattan istifade edinerek yalnızca virüs yayma amaçlı uygulamalar da yapılmaktadır.Sadece bununla kalmayıp internette gezinme sırasında da akıllı telefonunuz virüslere karşı çaresiz kalabilir.Bu gibi tehlikelerden telefonunuzu korumak için sizlere 3 tane güvenilir uygulama tavsiye ediyoruz.Bu uygulamalar sırasıyla şöyledir.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Dr.Web Anti-virus Light

Dr. Web  bilinmeyen kötü amaçlı yazılım tespit eden bir antivirüs programıdır.Hem hızlı veya tam dosya sistemi taraması yapar , hem de kullanıcı tarafından belirtilen dosya ve klasörleri özel bir şekilde tarar.Ayrıca tehdit oluşturabilecek dosyaları karantina altına alır.

Dr.Web Anti-virus Light - Android
Android İçin Virüs Koruması Uygulaması

2- Mobile Security & Antivirus

En çok indirilen antivirüs programlarından birisi ile karşı karşıyasınız.Bu mobil güvenlik uygulaması ile android işletim sistemli cihazınızı hem virüslerden temizleyecek hemde cihazınızda fazla yer tutmadan ve kasmadan koruyabileceksiniz.

Avast Mobile Security & Antivirus - Android
Android için Virüslerden Korunma Uygulaması

3- AVG Antivirüs

Android için mobil güvenlik yazılımı.Telefonunuz için hızlı ve kolay koruma!Gerçek zamanlı güvenlik tarayıcı korumasıdır ve indirilen uygulamalar ve oyunlar karşı korur.

AVG Antivirüs - Android
Android için Zararlı ve Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Antivirüs Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.