Android İçin En İyi Ücretsiz Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android sistemli akıllı cihazınızı görsellik açısından geliştirmek mi istiyorsunuz? Şimdiye kadar görmediğiniz cihazınıza renk katacak duvar kağıtları ile karşınızdayız.Üçü de birbirinden güzel ve farklı özelliklerde duvar kağıtlarını kullanarak cihazında baştan sona bir değişiklik yapma zaman geldi artık.Bu duvar kağıtlarını kullanarak cihazınızı aldığınız ilk günlerdeki gibi seveceksiniz.Görsellik anlayışınıza değer verdiğimiz için sizlere en iyi duvar kağıtlarını sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1- Disko Topu Canlı Duvar Kağıdı

Bu duvar kağıdı ile cihazınızı kullanmak artık daha keyifli hale gelecek.Ekranınızda bir disko topu ışıl ışıl parlayarak dönecek ve isterseniz arkada planda disko müzikleri buna eşlik edecek.Akıllı telefonunuzu kullanırken kendinizi diskoda zannederek oynayabilirsiniz dikkatli olun.

Disko Topu Canlı Duvar Kağıdı

Disko Topu Canlı Duvar Kağıdını indirmek için tıklayın..

2-Galatasaray Canlı Duvar Kağıdı

Koyu bir Galatasaray taraftarıysanız bu uygulama tam size göre.Akıllı cihazınızda gerçek bir taraftar ruhunu yaşayacaksınız.Bu uygulamayı hemen edinin ve kimin fanatik bir taraftar olduğunu gösterin.

Galatasaray Canlı Duvar kağıdı

Galatasaray Canlı Duvar Kağıdını indirmek için tıklayın..

3- Fenerbahçe Canlı Duvar Kağıdı

Fenerbahçe’li olmak bir ayrıcalıktır.Bu ayrıcalığınızı akıllı cihazınızda sarı lacivert renkleri ile, sayfa geçişlerinde Fenerbahçe bayrakları ile gösterin.Gerçek taraftarın siz olduğunuzu hayatınızda en çok kullandığınız akıllı cihazınız ile gösterin!

Fenerbahçe Canlı Duvar kağıd

Fenerbahçe Canlı Duvar Kağıdını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.