Android İçin En İyi Ücretsiz Eğitim Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin ilerlemesi ile her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşılmaktadır.Hemen hemen artık herkesin 7’den 70’e elinde akıllı cihazlar bulunmaktadır.Çok yönlü kullanımı sayesinde ki herkes de bu cihazlara sahip.Eğlencenin yanında bilgi edinmek amaçlı ve insanın kendisini geliştirmek amaçlı da kullanması gerekli bu cihazları.Kendinizi eğitmek konusunda sizlere önerebileceğimiz 3 adet uygulamayı sizlere sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-İngilizce Türkçe Sözlük

İngilizce günümüzde oldukça fazla öneme sahip bir dil.Öncelikle uluslararası bir dil niteliğindedir.Türkiye’de eğitim sistemi tartışmasız çok iyi olduğundan İngilizce öğrenmek çok zor sizde takdir edersiniz ki.Bu uygulama ile artık hiç değilse ingilizce türkçe çeviri yaparak kelimelerin anlamına bakabilirsiniz.

İngilizce Türkçe Sözlük

İngilizce Türkçe Sözlük - Android
Android İçin İngilizce Türkçe Sözlük

2- Kuran i Kerim

Kuran-ı Kerim hiç şüphesiz kutsal kitaplardan birisidir ve sonuncusudur.Akıllı telefonların en büyük faydalarından bir tanesini de istediğiniz zaman bu uygulamayı açıp yüce kitap Kuran-ı Kerim’den yararlanabilirsiniz.Bu uygulama ile arama yapabilir, gece modunda çalıştırabilir, sesli açarak dinleyebilir, güzel ve pürüzsüz sayfa geçişlerinden yararlanabilirsiniz.

Kuran i Kerim

Kuran i Kerim - Android
Android için Kuran-ı Kerim Arapça Türkçe Dinleme Okuma ve Meal Uygulaması

3- Tureng Sözlük

Türkiye’nin en kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü olan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına da hizmet veriyor. En başarılı sonucu en hızlı şekilde verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına göre kategorilendirilmiş 3 milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük uygulaması bu alanda da yine fark yarattı ve aranan kelimeyi, en çok bilinen 3 farklı İngilizce aksanda seslendirme özelliği ile kullanıcılarının hizmetine sundu.

Tureng Sözlük

Tureng Sözlük - Android
Android İçin Online Türkçe-İngilizce Sözlük
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Eğitim Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.