Android İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı cihazlarının en büyük dikkat çeken yanlarından birisidir eğlendirmek.Küçük büyük herkesi güldürebilen ilginç uygulamalar sayesinde eğlencenin içinde bulacaksınız kendinizi.Akıllı cihazlara o kadar ücret ödedikten sonra eğlenmek tabi ki en doğal hakkınız.Şimdi sizi eğlendirebilecek en çok indirilen uygulamalardan bahsedelim.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Talking Tom Cat 2 Free

Hiç şüphesiz hiç eskimeyecek en ünlü uygulamalardan birisidir Talking Tom Cat.İlk versiyonunda karşınıza bir kedi çıkıyordu ve sizin söylediklerinizi aynen sesi kısılmış bir şekilde tekrarlıyordu.İstersenizde dövebiliyordunuz.Gerçekten çok eğlenceli bir uygulama.Bu güncellemesi ile üstüne daha çok şey katılmış gibi.Bakalım neler değişmiş indirip görün.

Talking Tom Cat 2 Free

Talking Tom Cat 2 Free uygulamasını indirmek için tıklayın..

2- AgingBooth

En popüler iPhone uygulamalarından biri olan uygulamanın Android sürümü karşınızda.Android cihazınıza bu uygulamayı indirdikten sonra kolay kullanımı sayesinde hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin yaşlılık hallerini rahatlıkla görebilirsiniz.Uyguladığınız her kişide daha çok eğleneceksiniz.

AgingBooth

AgingBooth uygulamasını indirmek için tıklayınız..

3- Salla!Çatlak Ekran Canlı Duvar

Harika bir uygulama daha! Akıllı cihazların bu kadar pahalı olmasından dolayı ekranın çatlaması kimin başına gelirse gelsin çok kötü bir durum olur.Bu yüzden düşünüldü ve uygulamaya döküldü.Uygulamayı aktif hale getiriyorsunuz ve telefonu salladığınız an ekran çatlıyor.Uygulamayı edinin ve şaka yapmaya başlayın bi an önce.

Salla!Çatlak Ekran canlı duvar

Salla!Çatlak Ekran Canlı Duvar uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.