Android İçin En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemine sahip cihazınızı çok yönlü kullanmak mı istiyorsunuz? İşte tam size göre bir uygulama.Gereksiz bir uygulama olarak görünse de yeri geldiğinde hiç beklemediğiniz bir anda ihtiyacınız olabilecek bu uygulamayı hemen edinin.Örneğin elektrik gidebilir ya da karanlık bir ortamda kendinizi bulabilirsiniz.İşte bu zor durumlarda imdadınıza sizlere önerdiğimiz 3 adet el feneri uygulamalarından arzu ettiğiniz bir tanesi yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

1- El Feneri – Tiny Flashlight

Oldukça basit bir kullanıma sahip el feneri uygulamasıdır.Akıllı telefonunuzun ister flashını isterseniz de ekranını el feneri olarak kullanabilirsiniz.Karanlıkta oldukça fazla ışık yayarak cihazınız el fenerinden farksız bir hale bürünecek.Ayrıca ekrandan farklı renkte ışıkları da kullanabilirsiniz.

El Feneri - Tiny Flashlight

El Feneri – Tiny Flashlight uygulamasını indirmek için tıklayınız..

2-El Feneri LED Flashlight

Bu el feneri uygulaması basit ve güzel tasarımı ile dikkat çekmektedir.Cihazdan çıkabilecek ışığı oldukça fazla yaymaktadır.Bu ücretsiz hiç karmaşık yapıda değildir.Uygulamayı açtıktan sonra sadece bir kere ekrana dokunarak istediğiniz parlak ışığa kavuşabilirsiniz.

El Feneri LED flashlight

El Feneri LED Flashlight uygulamasını indirmek için tıklayınız..

3- Fener Color Flashlight HD LED

Hiç sokak ışığı olmayan yerlerde kaldınız mı? Ya da tiyatro veya sinema salonlarında karanlıkta koltuğunuzu bulmak istediniz mi?Bu durumlarda bu uygulamayı hemen açıp yönünüzü bulabilirsiniz.Bu uygulamayı sadece el feneri olarak değil polis aydınlatma, mum ışığı, bir gökkuşağı, bir disko topu olarak da kullanabilirsiniz.Bu yönleriyle oldukça eğlenceli bir uygulama.

Fener Color Flashlight HD LED

Fener Color Flashlight HD LED uygulamasını indirmek için tıklayınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.