Android İçin En İyi Ücretsiz Finans Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde bankalar ve para akışı ile ilgili işlem yapmadan geçen gün nadiren yoktur.Hal böyle olunca her yerde bankaların bir şubesi olmasına rağmen bütün bankalarda sıra bekleme sorunu kaçınılmaz oluyor.Hatta sıra beklemek deyince insanın ilk aklına bankalar geliyor.Herkes bankada vize yada atm sırasında beklemiştir.Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için bankaların gelmiş geçmiş yapmış yapabileceği en iyi yöntemle sizleri tanıştıralım.Android işletim sistemli bir akıllı cihaza sahip iseniz eğer hangi bankayı kullanıyorsanız onun uygulamasını indirerek bütün işlemlerinizi çabucak yapabilirsiniz.Biz sizler için 3 tane en çok kullanılan bankanın uygulamasını sizlere  sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Garanti Cep Şubesi

Finansal bakımdan hayatınızda kolaylık sağlayacak bir numaralı uygulama.Bu uygulamayı edindikten sonra hemen müşteri numarasını ve parolayı giriyorsunuz.Ardından gelir giderlerinizi kontrol edebilir, varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir, hesap ve kartlarınızı görüntüleyebilir, daha bir çok bankacılık işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi

2- İşCep

Banka işlemlerinizi İş bankasıyla mı yapıyorsunuz? Finansal işlemlerinizi takip etmek için android cihazınıza bu uygulamayı yükleyebilirsiniz.Basit kullanımı ile her işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep

İşCep uygulamasını indirmek için tıklayınız..

3- Finansbank Cep Şubesi

Finansbank müşterisi olup Android işletim sistemli cihaza mı sahipsiniz?Bu uygulama tam sizlere göre.Ayrıca Finansbank müşteri değilseniz de bu uygulama üzerinden bazı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.Nasıl mı?İndirip denemek de yarar var.

Finansbank Cep Şubesi

Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirmek için tıklayınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Finans Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.