Android İçin En İyi Ücretsiz Haber ve Dergi Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli cihazınızla gündemi takip etmek çok basit.İnternet tarayıcılarından haber sitelerine girip de kendinize işkence etmeyin.Bunun yanında doğru, güvenilir ve tarafsız kanallardan gündemi takip etmek gerekir.Bu yüzden aşağıda yer alan uygulamalardan sizin için güvenilir olanı seçebilirsiniz.Sizlere önereceğimiz 3 adet uygulama ile son dakika haberlerinden an ve an haberdar olacaksınız.İşte o uygulamaları tanıyalım..

Sponsorlu Bağlantılar

1-Tüm Gazeteler

Türkiye’deki en çok okunan gazetelere ve gazete manşetlerine tek bir yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile uygulamadan ayrılmadan tüm gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.

Tüm Gazeteler

Tüm Gazeteler uygulamasını indirmek için tıklayınız..

2- HABERTÜRK

İnternet haberciliği tek tık uzağınızda.Farklılık yaratan, en güncel, en kaliteli haberlere anında ulaşırsınız. Son Dakika, Gündem, Ekonomi, Spor, Teknoloji haberlerini takip edersiniz.Gündem ve gazetelerden haberdar olmak için bu uygulamayı kullanın.

HABERTÜRK

HABERTÜRK uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-ntvmsnbc

Mobil cihazlar için geliştirilen ntvmsnbc uygulaması sayesinde tüm haberlere her yerden ulaşabileceksiniz.Tüm son dakika haberleri, finans, spor, magazin ve sinema dünyasına ait güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

ntvmsnbc

ntvmsnbc uygulamasını indirmek için tıklayınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Haber ve Dergi Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.