Android İçin En İyi Ücretsiz Hava Durumu Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı akıllı telefon ve tabletler sayesinde, günlük hayat oldukça kolaylaşmıştır.Gelişen teknoloji ile birlikte, kurumlar ve şahıslar da buna uyum sağlamış ve artık teknolojik cihazların olmadığı bir dal kalmamıştır.Bu nedenle internetten araştırmak ya da tv de hava durumu haberlerini takip etmek zorunda değilsiniz artık.Uygulama sayesinde, bulunduğunuz heryerden, istediğiniz noktanın anlık hava durumu ve tahminlerine erişebilecek, planlarınızı rahatlıkla ve hızlıca yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-GO Weather Forecast & Widgets

50 milyon kişi hava durumu hakkında doğru ve gerçekçi bilgiyi almak için bu uygulamayı kullanmaktadır.Tartışmasız doğru tahminlerin yanı sıra widget ve canlı duvar kağıtları ile dikkat çeken bir uygulama.24 saat ve 10 günlük  hava durumu hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

GO Weather Forecast & Widgets

GO Weather Forecast & Widgets uygulamasını indirmek için tıklayın..

2- Meteoroloji Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yıllardır yoğun bir şekilde çalışarak tahminlerde yanılmayarak yoluna devam etmektedir.Bu tahminlerle tüm takip edenlerin güvenini kazanmayı başarmış bir kurum haline gelmiştir.Böylece günümüz teknolojisini kullanarak hızlı bir şekilde sektörelere ve kullanıcılara sağladığı hizmetleri cebinize kadar getiriyor.

Hava Durumu

Hava Durumu uygulamasını indirmek için tıklayın..

3- Hava Durumu – Weather

Hava durumu hakkında sallama tahminlerden sıkıldınız mı? İşte sizlere güvenebileceğiniz bir uygulama.Bulunduğunuz şehrin anlam veremediğiniz bir şekilde değişik havası mı var? Sürekli değişkenlik mi gösteriyor? Bu uygulamayı indirin tahminlerine göre planlarınız yapın.Hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Hava Durumu - Weather - Android 3

Hava Durumu – Weather uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Hava Durumu Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.