Android İçin En İyi Ücretsiz Kabarcık Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde her türlü oyunları bulabilirsiniz.Seçenek çok olduğundan göz ardı edebileceğiniz birbirinden güzel oyunları kaçırıyor olabilirsiniz.O yüzden bu konuyu sizlerle paylaşma zorunluluğu hissettim editör olarak.Başlıktan da anlaşılacağı bu nasıl bir oyun diyebilirsiniz.Ancak aşağıda verdiğim oyunlardan herhangi birini oynadıktan sonra bağımlılık yaptığını farkedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Bubble Bird Rescue

Süper hit uygulamalar arasından yapımcıları en iyi kabarcık bulmaca ve macera oyunu.Oyun basit olmasına rağmen ne kadar eğleneceğinizi oynayınca anlayacaksınız.Gelen kabarcıkları aynı renk kabarcıkların yanına fırlatıyorsunuz.Fırlattığınız kabarcık diğerlerine değerek düşürüyor.Düşen kabarcıklar aşağıda bulunan kazanların içine giriyor ve puan kazanıyorsunuz.

Bubble Bird Rescue

Bubble Bird Rescue oyununu indirmek için tıklayın..

2-Bubble Birds 3

Kuşları vurun ve onları patlatmak için aynı renkte 3 veya daha fazla bitişik kuş vurmalısınız.Böyle devam ederek bütün kuşları temizliyoruz ve bölümü tamamlıyoruz. Bazı özel düzeyleri kilidini açmak için ups satın alın ya da daha fazla altın kazanın.

Bubble Birds 3 - 3

Bubble Birds 3 indirmek için tıklayın..

3-Bubble Shoot Legend

En iyi şaşırtıcı kabarcık ve puzzle oyunlarından birisidir.Çok basit olmasına rağmen bağımlılık yapacak oyunlardan birisi daha.. Kombinasyon yapmak için 3 ya da daha fazla topu birleştirip patlamalısınız. Oyun hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın.

Bubble Shoot Legend

Bubble Shoot Legend oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Kabarcık Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.