Android İçin En İyi Ücretsiz Klasik Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Ne tür oyunlar var da insan klasik oyunlardan vazgeçemiyor yine de.Akıllı telefonlar ve tabletlerinizde de görmek istediğiniz klasik oyunları sizlerin beğenisine sunuyoruz.Oyunları gördükten sonra tam yerindeyim diyeceksiniz.Uygulamax ailesi olarak sizlerin eğlenip oynadığınız oyunlardan keyif almanızı çok isteriz.O halde haydi bakalım 3 adet klasik oyunu inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Candy Crush Saga

Bu oyunu oynamadıysanız bile Facebook sosyal paylaşım sitesinde gelen istekler sonrasında kesinlikle öğrenmişsinizdir.Hatta belki nedir bu arkadaş deyip oyunu oynadığınız bile olmuştur.Oyununun amacı karşınıza çıkan şekerleri yok etmek ya da verilen zaman da gereken görevi yerine getirmek.Oyuna başladığınız an bırakmak o kadar kolay olmamaktadır.Size tavsiyem indirip yüklemeden önce bir kez daha düşünün.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga oyununu indirmek için tıklayın..

2-Pou

Bir klasik sanal oyunla daha karşınızdayız.Pou oldukça sevimli sizin yeni bebeğiniz olacak.Oyunda verilen puanlarla küçük bebeğinize yemekler alıp doyuruyorsunuz, üzerine kıyafet alıyorsunuz, zamanla altına yapıyor onu temizliyorsunuz, banyo yaptırıyorsunuz.Oyunun içeriğinde çeşitli ufak oyunlar bulunmaktadır.Puanları buradan kazanabilirsiniz.

Pou

Pou oyununu indirmek için tıklayın..

3-Pet Rescue Saga

Blokları eşleştirerek Evcil Hayvanları kötü kalpli Hırsızlardan kurtarabilir misin? Bu muhteşem macerada bulmaca heyecanıyla dolu bir sürü karmaşık ve zorlu seviye seni bekliyor.

Pet Rescue Saga - Android 3

Pet Rescue Saga oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Klasik Oyunlar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.