Android İçin En İyi Ücretsiz Spor Oyunları

Android cihazlarınızda spor oyunlarını seviyorsanız bu oyunlara göz atın…

Sponsorlu Bağlantılar

Sporla ilgilenen, sporu seven biri misiniz? Futbol mu basketbol mu? Ya da voleybol mu deseydim? Hangi spor dalını seviyorsunuz? Siz bu soruları cevaplarken benim konuya gireyim.Sporla bu kadar yakın olup da akıllı cihazınızda sporla ilgili oyun bulunmaması gibi ihtimal olamaz.O halde sizlere oynayabileceğiniz ve asla bıkmayacağınız bu oyunları tanıtalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Flick Shoot Futbol

10 milyon indirme ile en çok indirilenler arasına girmiş bir oyun.Futboldan keyif alıyorsanız eğer bu oyun tam size göre.Ancak bu oyunda sadece serbest vuruş kullanıyorsunuz.Bunu duydunuz diye hemen hafife almayın.Gerçekçi grafikleri ile indirilmeye değer bir oyun.İlk başta kolaylıkla gol atarken ilerleyen bölümlerde iğne deliğinden geçirmeniz gerekiyor topu.Bakalım o kadar becerikli misiniz?

Flick Shoot Futbol

Flick Shoot Futbol İndir - Android
Android İçin Frikik Kullanma Oyunu

2-Real Basketball

Real Basketball ile kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz.Gerçekçi grafikleri ile top sanki sizin elinizden çıkarmışçasına gidecek.Oyun kendine özel efektleri ile de dikkat çekmektedir.Belli bir sayıda üst üste basket attığınız zaman pota alev almaya başlıyor.

Real Basketball - Android 1

Real Basketball - Android
Android İçin Gerçek Basketbol Oyunu

3- 3D Bowling

Bowling oyununu akıllı telefondan ve tabletten oynamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.İsminden de anlaşılacağı gibi 3D grafiklere sahip oyunu oynarken cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız.Oyunu detaylı inceleyip indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

3D Bowling 3

3D Bowling - Android
Android İçin Bowling Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Spor Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.