Android İçin En İyi Ücretsiz Yarış Oyunları

Android cihazlarınızda yarış oyunu oynamayı seviyorsanız bu oyunlara göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Yarış Oyunları

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde bir de yarış oyunlarını oynamayı deneyin.Kullanıcılara oldukça geniş seçenek sunulan bu kısımda işte tam bu bana göre diyebileceğiniz oyunlar yer almaktadır.Eğlenmek ise eğlencenin merkezindesiniz.Sizlere önereceğimiz yarış oyunları ile cihazınızı elinizden düşüremeyeceksiniz.Bağımlılık yapabilen bu oyunları tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Dr. Driving

Yarışa girdiğiniz anda cihaz ekranında sağ tarafta direksiyon sol tarafta ise pedallar yer almaktadır.Hal böyle olunca gerçeklikten bahsetmemek imkansız.Oyunda yer alan grafikler ile yarışmanın gerçek yüzünü göreceksiniz.Dr. Driving’e Facebook üzerinden giriş yaparak arkadaşlarınız ile kıyaslama da yapabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Dr. Driving

Dr. Driving - Android
Android için Şehirde Araba Sürdükten Sonra Park Etme Oyunu

2-Hill Climb Racing

Hiç beklemediğiniz bir yarışa ve yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Oyuna başlarken bu nasıl yarış oyunu diyebilirsiniz ama oynamaya devam edince gerçekten bağımlılık yaptığını farkedeceksiniz.Alçalıp yükselen yamaçlarda aracınızı ayakta tutmak zorundasınız.Aracınız düşerse siz de ölürsünüz ve malesef oyun sona erer.Hiç düşmeden yola devam istiyorsanız arabanıza ek parçalar almalısınız.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing - Android
Android İçin Yokuş Tırmanma Yarış Oyunu

3-Fast & Furious 6: The Game

Hızlı ve Öfkeli dünyasında sizlerin de yer alma zamanı geldi.Hızlı ve Öfkeli takımına katılıp hızınızı kanıtlayarak sizde saygı duyulan bir sürücü olabilirsiniz.Bu oyunu online oynayarak da ne kadar iyi bir yarışçı olduğunuzu diğerlerine göstemeniz gerekiyor.

Fast & Furious 6- The Game

Fast & Furious 6: The Game - Android
Android İçin Hızlı ve Öfkeli 6 Yarış Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Ücretsiz Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.