Android İçin En İyi Video Oynatma Uygulamaları

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz video oynatma uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Akıllı Telefon ve Tabletler İçin En İyi Video Oynatıcılar

Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefona yada tablete sahipseniz ve video oynatma konusunda sorun yaşıyorsanız Google Play Store’da birçok video oynatma uygulaması bulabilirsiniz. Ama bu alanda birçok uygulama var. Bizler alanında en iyi olan uygulamaları bir araya getirdik. Bu uygulamalar ile açamadığınız videoları açabilir ve sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

VLC Medya Player

PC platformunda öncü medya player programlarından olan VLC Medya Player artık Android cihazlarda. Heme hemen bütün video formatlarını destekleyen bu uygulama ile videolarınızı takılmadan ve sorunsuzca izleyebilirsiniz. Tabi ki ücretsiz.

VLC for Android - Android
Android İçin Popüler Medya Oynatıcı

MX Player

Sahip olduğu bir çok özelliği ve desteklediği onlarca video formatı avantajları ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi olan bu uygulamanın ücretsiz sürümünde reklamlar mevcut.

MX Player - Android
Android İçin Gelişmiş Video Oynatıcı

Android İçin En İyi Video Oynatma Uygulamaları

Video Player Ultimate

Kolay kullanımlı, altyazı desteği gibi avantajları ile ön plana çıkan uygulama HD kalitedeki uygulamaları desteklemekte ve tabi ki ücretsiz. Sahip olduğu diğer özelliklerle alanında en iyilerden birisi.

Video Player Ultimate - Android
Android İçin Video İzleme Uygulaması

Video Player for Android

Android cihazınızdan çok alan tutmayan bu uygulama popüler birçok video formatını desteklemekte. Sahip olduğu avantajlı özelliklere rağmen ücretsiz olması tercih sebebi ve son derece kaliteli bir uygulama.

Video Player for Android - Android
Android İçin Gelişmiş Video Oynatma Uygulaması

A8 Video Player

Popüler video formatlarının hepsini destekleyen, basit ve sade bir uygulama olan bu uygulama Full HD kalitesindeki videoları da desteklemekte. Alanındaki en iyilerden olan bu uygulama tabi ki ücretsiz.

A8 Video Player - Android
Android İçin Video Oynatıcı Uygulama
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Video Oynatma Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.