Android İçin En İyi Yarış Oyunları

Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play mağazasında bulabileceğiniz en iyi yarış oyunlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Akıllı Telefonlarınız ve Tabletleriniz İçin Yarış Oyunları

Google Play uygulama ve oyun mağazasında birçok yarış oyunu bulunmakta. Eğer yarış oyunları hakkında bilginiz yoksa Google Play mağazasında en iyi oyunları görmeniz mümkün olmayabilir. Saçma sapan yarış oyunları ile de zaman kaybetmek istemezsiniz. Eğer Android akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize kaliteli ve en iyi olarak kabul edilen bir yarış oyunu arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte Google Play’in en iyi yarış oyunları.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’in En İyileri

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted - Android 3

Oyun dünyasının belkide en iyi bilinen oyunu olan Need for Speed yada namı değer NFS yarış oyununun serilerinden Most Wanted oyunu ile yarışa doyacaksınız. NFS, Most Wanted ile araba yarışlarına yeni bir soluk getirmişti. Android cihazlarınzıda yarışırken polislerin sizi takip etmesi, bir yandan yarışırken diğer yandan da polislere yakalanmamak, yarış bitse bile polisleri atlatmaya çalışmak ve daha bir çok heyecan verici olaylar.

Need for Speed Most Wanted - Android
Android İçin NFS Most Wanted Yarış Oyunu

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 Airborne - Android 1

Android cihazlarınızda mükemmel efektlerin olduğu ve sürekli bir adrenalin içinde olduğunuz eşsiz bir yarış oyunu. Kaliteli, mükemmel ve gerçekçi yarış arabaları ile farklı kategorilerde yapacağınız yarışlarda tek bir amacınız var. Birinci olmak.

Asphalt 8: Airborne - Android
Android için Mükemmel Turbo Hızlı Araba Yarışı Oyunu

Real Racing 3

Real Racing 3 - Android 2

Real Racing 3 oyunu, Real Racing ve Real Racing 2 serisinden sonra çıkan bir devam oyunudur. Android akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de gerçek arabalarla, gerçek yarış pistlerinde ve gerçek kişilerle yarışabileceğiniz en gerçekçi yarış oyunlarından.

Real Racing 3 - Android
Android İçin Gerçek Yarış Oyunu

CSR Racing

CSR Racing 3

Android cihazlarınızda oynayacağınız CSR Racing oyununda en iyi yarış arabaları bulunmakta. Boyutunun diğerlerine oranla daha küçük olması oynanabilen kişi sayısını artırmakta. Sokak çetelerine karşı girdiğiniz kıyasıya mücadelede en iddaalı sokak yarışları seni bekliyor.

CSR Racing - Android
Android İçin Sokak Yarış Oyunu
3038

Riptide GP2

Riptide GP2-a1

Android cihazlarınızda farklı bir yarış türü olarak karşımıza çıkan Riptide GP2 oyununda denizde jet motorunuzla yarışıyorsunuz. Biraz sulu olan bu yarışta amacınız sadece yarışmak değil. Yarıştığınız pistlerde bulunan rampalardan geçerek havada akrobatik hareketlerde yaparak yarışa heyecan katın.

Riptide GP2 - Android
Android İçin Suda Jet Yarışı Oyunu

Angry Birds Go!

Angry Birds Go 3

Android cihazlar için mobil oyun denince akla ilk gelen oyunlardan olan ve çıktığı günden beri popülerliğini halen devam ettiren Angry Birds serisinin son oyunlarından olan ve asıl oyun anlayışının dışına çıkarak bir yarış oyununa çevirilen kızgın kuşlar oyununda yeşil kafalı domuzlarla birbirinden heyecanlı yarışlar yapacaksınız.

Angry Birds Go! - Android
Android İçin Angry Birds Yarış Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin En İyi Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.