Android İçin Micro USB Flash Bellek: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0

SanDisk tarafından geliştirilen Ultra Dual USB Drive 3.0 isimli Micro USB bellek sayesinde Android akıllı telefon ve tabletler diğer cihazlar arasında veri transferini çok daha kolay yapacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazlara Özel Flash Bellek

SanDisk tarafından CES 2015 teknoloji fuarında yepyeni bir ürün duyuruldu. Android akıllı telefon ve tabletlere özel olarak geliştirilen Micro USB Bellek sayesinde telefon ve tabletere flash bellek takılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Sandisk’ün bu yeni ürününün ismi SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 oldu. Bu micro USB bellekte aynı zamanda standart USB girişi de bulunuyor. Böylece bu cihazı hem bilgisayarda hemde Android cihazlarda kullanmak mümkün olacak.

SanDisk Ultra Dual USB Sürücüsü bellek hem bilgisayar hemde akıllı telefonlar arasında köprü görevi görecek. Yani iki farklı cihazı bu bellek ile birbirine bağlamak çok kolay. Çift konnektörlü bu flash bellek aynı zamanda saniyede 130 MB‘a kadar veri aktarabiliyor.

Sandisk Ultra Dual USB Drive 3.0

Bu micro USB bellek SanDisk‘in Android için geliştirmiş olduğu SanDisk Memory Zone uygulaması ile çalışıyor. Uygulama mağazadan ücretsiz olarak indirilebilecek. USB 3.0 desteğine sahip bu USB belleğin 16, 32 ve 64 GB’lık farklı seçenekleri bulunuyor. Fiyatı ise 22.99 dolar ile 64.99 dolar arasında değişiyor.

SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Android İçin Micro USB Flash Bellek: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.